Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Nissan Leaf

Dyson uzsāks pārdot elektro automašīnas 2020. gadā

2017. gada 25. septembris

Uzņēmums Dyson, kas plašāk pazīstams kā visai dārgu putekļusūcēju ražotājs, paziņojis, ka jau 2020. gadā uzsāks piedāvāt elektro automašīnas. Mašīnu izstrādē tikšot investēti aptuveni 2 miljardi mārciņu – miljards paredzēts mašīnas izveidei, otru miljardu tērēs akumulatoru tehnoloģijām.

Dyson sola, ka elektro automašīnas būs radikāls solis uz priekšu. Atklāts, ka Dyson pie elektro automašīnas strādājot jau divus gadus, projektā nodarbināti aptuveni 400 cilvēki. Pagaidām elektro automašīna neesot uzbūvēta, neesot pat izveidots elektro automašīnas prototips.

Dyson grasās tuvāko mēnešu laikā izlemt, kurā vietā atradīsies elektro automašīnu rūpnīca. Pagaidām tiek uzsvērts, ka elektro automašīnu tirgus ir ļoti saspīlēts, tāpēc Dyson negrasās šobrīd neko atklāt par izstrādē esošo auto.

Turmeric Yellow metāliskās krāsas prototips ar plašo dubulto kabīni un tīro dizainu piedāvā vairākas priekšrocības, sākot ar spīdīgiem pulētiem 19 collu MIlford diskiem. Sānu sliekšņi, dekoratīvais stienis uz kravas kastes, priekšējais aizsargrežģis, ārējie atpakaļskata spoguļi un aizmugurējais bamperis arī izceļas ar daudziem hroma elementiem. Biksenona priekšējie lukturi ar LED dienas braukšanas gaismām izceļ automobiļa sportisko izskatu.

Melns hroms un tapsējums

Izstādē apskatāma arī ritināmā pārsega sistēma – slēdzams, ūdensnecaurlaidīgs kravas platformas pārsegs, kas pirmo reizi būs pieejams alumīnija dizainā. Apakšdaļas aizsargpanelis arī veidots alumīnija dizainā. Pilsētas džungļos, kā arī uz bezceļiem autovadītājam palīdz tādas tehniskas funkcijas kā ParkPilot, atpakaļskata kamera un mehāniskais 100% diferenciāļa bloķētājs.

Amarok Aventura Exclusive prototipa salonu rotā sportiski akcenti ar melnu ādu, kurai pieskaņotas kontrastējošas šuves Turmeric Yellow krāsā. Šis prototipa formāts lepojas arī ar 14 virzienos regulējamiem ergoComfort sēdekļiem, daudzfunkcionālu 3 spieķu stūri ar ādas apdari un pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām, kā arī navigācijas sistēmu “Discover Media”. Pirmo reizi ir apskatāms arī jaunais griestu tapsējums melnā krāsā, kas lieliski saskan ar Titanium Black krāsas salonu. Virsbūves hromētie akcenti turpinās arī salonā, piemēram, ar hromētiem dekoriem.

Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Dyson uzsāks pārdot elektro automašīnas 2020. gadā 1

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no