Dalīties:
Paiņojumi
Notīrīt visu

Melno nummura ziimju (miiljo un daargo) saglabaashana uzliekot savam elektro auto

Forums 1
(@kaspars_78)
0% uzlādēts

Sveicinaati!

Par cik plaanoju esosho fosiilo auto nomainiit ar jaunu elektro auto un veelos saglabaat savu (jau turpat 20 gadus manu miiljo a/m numura ziimi), sazinaajos ar CSDD un paintereseejos, vai ir iespeejams manas miiljaas numuru ziimes izprinteet ar ziliem burtiem un cipariem (peec buutiibas atpaziistamiibu nosaka Nr. kraasa). Sanjeemu atbildi, ka neesmu pirmais kas par shaadu iespeeju intereseejas. Tiku sanjeemis atbildi, ka atbildiigaas personas neuzskata, ka shis jautaajums buutu jaasakaarto vai jaatvieglo. Iespeejams, ka jaasavaac statistika.... Tiku sanjeemis piedaavaajumu savam elektroauto uzlikt manas miiljaas, melnaas numura ziimes un braukt ar taam. Tad gan es pazaudeeshot visas numura prieskhrociibas.... Hmm... diivaina situaacija.... Vai kaadam arii ir shaada pieredze un kaa sho lietu vareetu virziit sakaartoshanai? 

 

ar cienju,

 

Kaspars

Citēt
Topic starter Izveidots : 30/09/2021 8:39 pm
Kārlis Mendziņš
(@kmendzins)
Uzlādēts Admin

Jā, ik pa laikam kāds vēlas saglabāt savu iepriekšējo numurzīmi. Kā jau esi sapratis šobrīd ir vai nu EX- numurzīme ar visām priekšrocībām, vai vecā bez priekšrocībām.

 

Ir dārgs apkārtceļš - padarīt šo numurzīmi par individuālo.

 

Diemžēl, nav man pieredze, lai virzīt šo jautājumu sakārtošanai. Potenciāli var pagaidīt, kad beigsies EX- numurzīmes.

Atcerieties - nav tāda lieta, kā pašlādējošs hibrīds

ReplyCitēt
Izveidots : 08/10/2021 9:01 am
Gatis
(@ghatys)
10% uzlādēts

Es arī domāju, ka EX-kluzīvie labumi pēc pāris gadiem beigsies un varēsi lietot savas saglabātās nummurzīmes bez jebkādiem sidzēstiem.

Mācos braukt ar I-MiEV

ReplyCitēt
Izveidots : 13/10/2021 2:51 pm