Par Uzlādēts.lv

Galvene

About Uzladets.lv

Uzlādēts.lv ir vienīgais medijs Latvijā, kas koncentrējais tikai uz bezizmešu transportlīdzekļiem un klimata pārmaiņām, sniedzot aktuālākos jaunumus tādās nozarēs, bet ne tikai, kā elektroauto, emobilitāte, zero-waste, eko mājas, zaļā enerģija, atjaunojamie energoresursi.

Sākums

Uzlādēts.lv tapa 2018. gadā, lai novērstu dezinformāciju un mītu izplatīšanos Latvijas mediju vidē par tādām tēmām, kā atjaunojamie energoresursi, elektromobiļi, enerģijas uzglabāšana, bez atkritumu domāšanu (zero waste thinking). Mērķis ir kļūt par vērā ņemamu ziņu avotu, uz kura informāciju var paļauties.

Galvenais redaktors: Kārlis Mendziņš (karlis@uzladets.lv)

Nozares atzinības

Uzlādēts.lv ir kas vairāk par blogu. Ar savām zināšanām esam gatavi dalīties un palīdzēt rast risinājumu.

Uzlādēts.lv ir nozarē atzīts informatīvais avots un ir ticis novērtēts no Finanšu institūcijas ALTUM, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, biedrības Zaļā brīvība un Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrības. Ir izveidota sadarbība izglītojošu semināru formātā ar Zemgales attīstības reģionu, Swedbank, SEB banka, Skandi Motors, Volkswagen Latvija, Latvenergo, Trafonet un Tet. Ir veikts pētījums priekš starptautiska trīs gadus ilga projekta BSR Electric “Bezizmešu transporta risinājumi Baltijas jūras reģionā (BSR electric) (Fostering e-mobility solutions in urban areas in the Baltic Sea Region (BSR electric))”.

Uzņēmums

Kopš 2020. gada Uzlādēts.lv blogs ir kļuvis par ko vairāk. 2020. g. janvārī tika reģistrēts Uzladets SIA, kam pieder šis blogs un kā īpašnieki ir divas personas – Kārlis Mendziņš un Edgars Jakobsons. Uzladets SIA mērķis ir piedāvāt elektroauto uzlādes ierīces, to piederumus un tematiskos aksesuārus elektroauto cienītājiem, piemēram, krekli ar tematisko apdruku, automašīnu uzlīmes u.c. Vairāk var uzzināt – https://veikals.uzladets.lv/

Juridiskā adrese:
Sēļu iela 10, Mārupe, Latvija, LV-2167

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: