Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Par Uzlādēts.lv

Galvene

Uzlādēts.lv ir vienīgais medijs Latvijā, kas koncentrējais tikai uz bezizmešu transportlīdzekļiem un klimata pārmaiņām, sniedzot aktuālākos jaunumus tādās nozarēs, bet ne tikai, kā elektroauto, emobilitāte, zero-waste, eko mājas, zaļā enerģija, atjaunojamie energoresursi.

Sākums

Doma par šo lapu radās pēc tam, kad Kārlis saprata, ka ir ļoti daudz informācijas pieejama par tādām tēmām, kā atjaunojamie energoresursi, elektromobiļi, enerģijas uzglabāšana, bez atkritumu domāšanu (zero waste thinking), bet ļoti maz šīs informācijas ir pieejama latviešu valodā.

Kārlis atrada dažus domubiedrus, ar kuru palīdzību 2018. gada vasarā tapa šī lapa. Mērķis ir kļūt par vērā ņemamu ziņu avotu, uz kura informāciju var paļauties.

Autori

Kārlis Mendziņš

Kārlis Mendziņš

Atrasts mētājamies pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.

Reinis Lejnieks

Reinis Lejnieks

Interesējas par jaunajām tehnoloģijām, zaļo dzīvesveidu un dizainu. Patīk dokumentālās filmas, īpaši par tehnoloģijām, dabu un vēsturi.

Elizabete Mendziņa

Elizabete Mendziņa

Ar utopiskām cerībām par tīrāku vidi, labāku pasauli un ceļā uz maģistra grādu Ainavu arhitektūrā un plānošanā.

Uzņēmums

Kopš 2020. gada Uzlādēts.lv blogs ir kļuvis par ko vairāk. 2020. g. janvārī tika reģistrēts Uzladets SIA, kam pieder šis blogs un kā īpašnieki ir divas personas – Kārlis Mendziņš un Edgars Jakobsons. Uzladets SIA mērķis ir piedāvāt elektroauto uzlādes ierīces, to piederumus un tematiskos aksesuārus elektroauto cienītājiem, piemēram, krekli ar tematisko apdruku, automašīnu uzlīmes u.c. Vairāk var uzzināt – https://veikals.uzladets.lv/