Latvenergo aicina piedalīties “Enerģētikas hakatonā”

0

AS “Latvenergo” un biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” aicina IT uzņēmumus, datu analītiķus, programmētājus, IT studentus un ikvienu interesentu piedalīties “Enerģētikas hakatonā”, kas no 5.-9. septembrim norisināsies tiešsaistē ar noslēguma pasākumu 9. septembrī klātienē, Impact Hub Liepāja telpās.

Enerģētikas hakatons

Enerģētikas hakatons

AS “Latvenergo” un biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” aicina IT uzņēmumus, datu analītiķus, programmētājus, IT studentus un ikvienu interesentu piedalīties “Enerģētikas hakatonā”, kas no 5.-9. septembrim norisināsies tiešsaistē ar noslēguma pasākumu 9. septembrī klātienē, Impact Hub Liepāja telpās.

5 dienu hakatonā dalībniekiem būs iespēja strādāt pie Latvijas lielākā enerģētikas uzņēmuma AS “Latvenergo” izvirzītajiem izaicinājumiem, radīt inovatīvas idejas un iegūt jaunus sadarbības partnerus. Reģistrācijas anketa šeit: http://greentechlatvia.eu/lv/energetikas-hakatons/

Enerģēikas hakatons

Jaunākās inovācijas bieži vien ir ģeniālas iepriekšējo ideju iterācijas, kad ir iespējams būtiski uzlabot, padarīt klientu vajadzībām piemērotāku un veiksmīgi attīstīt konkurējošu piedāvājumu jau starp zināmiem produktiem vai pakalpojumiem. Pirmo reizi akciju sabiedrība “Latvenergo” aicina uz dalību hakatonā ne tikai studentu komandas un jaunuzņēmumus, bet arī pieredzējušus IT profesionāļus. Hakatona rezultātā plānojām iegūt jaunas idejas IT risinājumiem, kas veicinās energoefektivitāti, plašāku saules paneļu izmantošanu un efektīvāku elektromobiļu uzlādes staciju tīkla pārvaldību.

AS “Latvenergo” Attīstības direktors Kaspars Cikmačs

Hakatona laikā dalībnieki varēs risināt vienu no trīs AS “Latvenergo” izvirzītajiem izaicinājumiem:

  • Radīt programmu, kas ļauj piekļūt vairāku ražotāju invertoriem, klientu saules moduļu datus integrējot Elektrum mājas lapā un mobilajā aplikācijā;
  • Izveidot uzlādes staciju stāvvietu kontroles rīku, kas var uzlabot stāvvietu pareizu lietošanu un to pieejamību elektromobiļu uzlādei;
  • Mājsaimniecības elektroenerģijas patēriņa detalizēta analīze, identificējot patēriņa veidotājus.

Vairāk informācijas par izaicinājumiem meklēt šeit: http://greentechlatvia.eu/lv/energetikas-hakatons

Energoefektivitāte ir ES enerģētikas politikas pamats un Eiropas Zaļā Kursa viens no galvenajiem aspektiem. Šobrīd energoefektivitātes paaugstināšana un risinājumi, kas ļautu kļūt energoneatkarīgiem ir kļuvusi vēl būtiskāka. Piedaloties hakatonā, dalībniekiem ir iespēja iegūt jaunu pieredzi un demonstrēt savas esošās prasmes un zināšanas. Komandām hakatona norises laikā ir iespēja saņemt Latvijas lielākas enerģētikas kompānijas AS “Latvenergo” ekspertu padomus un atbalstu. Labas žūrijas novērtējuma un rezultātu gadījumā, komanda iegūs iespēju tālākajai sadarbībai ar AS “Latvenergo”.

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klastera valdes locekle un Energoefektivitātes centra vadītāja Ieva Meikšāne

Produktīvākam darbam dalībnieki visa hakatona laikā varēs konsultēties pie dažādiem enerģētikas un uzņēmējdarbības ekspertiem. Labākās idejas autori saņems 5000 eiro lielu naudas balvu, kā arī iespēju kļūt par AS “Latvenergo” sadarbības partneri.

Enerģēikas hakatona programma
`Enerģēikas hakatona programma

Interesenti aicināti aizpildīt reģistrācijas anketu šeit: http://greentechlatvia.eu/lv/energetikas-hakatons/

Enerģētikas hakatonu organizē AS “Latvenergo” sadarbībā ar biedrību “Zaļo un Viedi Tehnoloģiju Klasteris.”

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: