Pēdējais brīdis, lai pieteiktos “Baltijas Ilgtspējas inovāciju balvai”

0

Jau trešo gadu pēc kārtas balva ne tikai sniedz iespēju izcelt nozīmīgus sasniegumus ilgtspējas inovācijās, bet arī balvas pretendentiem ļauj saņemt atzinību un novērtējumu no Eiropas līmeņa ekspertu žūrijas.

Baltijas Ilgtspejas Balva

Baltijas Ilgtspējas Balva (Publicitātes attēls)

“Baltijas Ilgtspējas inovāciju balva 2023” vēl pēdējo nedēļu aicina uzņēmumu, zaļo tehnoloģiju jaunuzņēmumu, organizāciju un ilgtspējas vēstnešu pārstāvjus iesniegt savus ilgtspējas inovāciju sasniegumus. Jau trešo gadu pēc kārtas balva ne tikai sniedz iespēju izcelt nozīmīgus sasniegumus ilgtspējas inovācijās, bet arī balvas pretendentiem ļauj saņemt atzinību un novērtējumu no Eiropas līmeņa ekspertu žūrijas. Pieteikšanās ir atvērta līdz 16. oktobrim.

“Baltijas Ilgtspējas inovāciju balva” līdz 16. oktobrim tīmekļvietnē aicina iesniegt ilgtspējas inovāciju projektus, iniciatīvas un sasniegumus sešās kategorijās.

Uzņēmumi, valsts sektora iestādes un nevalstiskās organizācijas tiek aicināti pieteikties šādās kategorijās:

  • “Klimata inovācijas”;
  • “Aprites ekonomika”;
  • “Pilsētvides attīstība”;
  • “Enerģētikas tehnoloģijas”;
  • “Sociālās iniciatīvas”.

Tikmēr organizāciju vadītāji, izglītības sektora pārstāvji, viedokļu līderi un tie, kas savu darbību velta sabiedrības izglītošanai vai individuāli strādā ilgtspējas virziena labā, ir aicināti iesniegt savus stāstus kategorijā “Ilgtspējas vēstnesis”.

Lai gan balva ir Baltijas mēroga svētki spilgtākajiem ilgtspējas inovāciju piemēriem, vienmēr ir svarīgi izcelt arī vietējos sasniegumus. Pagājušajā gadā no 240 saņemtajiem pieteikumiem trešdaļa bija no Latvijas, un finālistu un uzvarētāju vidū bija tādas organizācijas kā “Tet”, “Tālava” un “Aerones”. Pērnā gada finālistu rindās bija arī pašmāju uzņēmums “Thatday”.

Pieteicāmies, lai izaicinātu paši sevi, jo jaunam, mazam uzņēmumam būt uz vienas skatuves vienā kategorijā ar pieredzējušiem ir liela drosme un apņemšanās. Ieguvām pārliecību un vēl lielāku iedrošinājumu savai darbībai, kustībai, vīzijai un mērķim! Ieteiktu – mēģināt ticēt savam ieguldījumam un nest to sabiedrībā.

Thatday vadītāja Kintija Bērzkalne

Balvu pasniegšanas ceremonija, ko papildinās pilnas dienas konference, notiks 7. decembrī Rīgā. Iniciatīvu rīko inovāicju vadības uzņēmums “Helve” kopā ar ilggadējo partneri “Rimi Baltic”. Iniciatīvu atbalsta balvas metodoloģijas partneris “EY Baltic”, kā arī partneri “Luminor”, Rīgas Dome, “Virši” un “Eleport”.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: