Saules enerģijas parku attīstītāji nodibinājuši asociāciju “Saules enerģija Latvijai”

0

Asociācijas “Saules enerģija Latvijai” mērķis ir sekmēt vienotas atjaunīgās enerģijas nozares stratēģijas un nepārtrauktas energoapgādes ekosistēmas izveidi.

Saules paneļi

Saules paneļi (Shutterstock)

Desmit saules enerģijas parku attīstītāji un industrijas pārstāvji nodibinājuši asociāciju “Saules enerģija Latvijai” ar mērķi sekmēt vienotas atjaunīgās enerģijas nozares stratēģijas un nepārtrauktas energoapgādes ekosistēmas izveidi.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300

Asociācijas dalībnieki ir apņēmušies veicināt sabiedrības izpratni par nozari, kā arī aktualizēt un risināt dažādus tās problēmjautājumus, par virsmērķi izvirzot iesaistīšanos Nacionālā enerģētikas un klimata plāna aktualizēšanas procesā. Tāpat saules enerģijas industrijas uzņēmumi ir apņēmušies veidot vienotu nozares redzējumu un pārstāvēt to valsts un pašvaldību institūcijās, darbā ar sistēmas operatoriem un sabiedriskajām organizācijām.

Brīdī, kad novērojam nozares strauju uzplaukumu, ir svarīgi veidot enerģētikas stratēģiju nacionālā līmenī. Asociācija apvieno saules enerģijas parku attīstītājus, lai sniegtu priekšlikumus un nozares praktisko redzējumu. Ilgtspējīgu saules enerģijas projektu attīstība Latvijā ir iespējama, ja pastāvēs prognozējami noteikumi no politikas veidotājiem un koordinācija starp visiem iesaistītajiem. Tieši atjaunīgie resursi būs Latvijas enerģētikas dzinējspēks un sekmēs mūsu energoneatkarību.

“AJ Power” uzņēmumu grupas izpilddirektors Krišjānis Baidekalns:

Asociācija “Saules enerģija Latvijai” vēlas sniegt kvalitatīvu informāciju nozares pārstāvju vārdā, jo mērķis ir kopīgs − enerģētikas nozares vērtības veidošana sabiedrības kopējās interesēs. Asociācijas biedri ir “AJ Power”, “Alsun Energy”, “Baltijas elektro sabiedrība”, “EK Sistēmas”, “European Energy Latvia”, “Eselo”, “Evecon”, “Ignitis Latvija”, “Latvenergo” un “Virši Renergy”.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: