EVerywoman 2400 km ekspedīcija ar elektroauto

0

16. oktobrī sieviešu biedrība EVerywoman – New Mobility Women’s Network uzsāka vairāk nekā 2400 km garo ceļu no Varšavas, Polijā, uz Lahti, Somijā, un atpakaļ, lai veicinātu ilgtspējīga transporta attīstību, vienlaikus iestājoties par vēža profilaksi un uzraudzību.

EVerywoman komanda

EVerywoman komanda (Publicitātes attēls)

16. oktobrī sieviešu biedrība EVerywoman – New Mobility Women’s Network uzsāka vairāk nekā 2400 km garo ceļu no Varšavas, Polijā, uz Lahti, Somijā, un atpakaļ, lai veicinātu ilgtspējīga transporta attīstību, vienlaikus iestājoties par vēža profilaksi un uzraudzību.

Ekspedīcija sākās Varšavā, Polijā, piestājot Rīgā, Latvijā, un noslēgsies Lahti, Somijā pirms došanās atpakaļ kopā veicot 2400 km (1200 km katrā virzienā). Ekspedīcijas mērķis ir veicināt ilgtspējīga transporta attīstību, vienlaikus iestājoties par vēža profilaksi un uzraudzību. Turklāt Everywoman mērķis ir piesaistīt līdzekļus, lai atbalstītu izvēlētā fonda darbību šajā jomā.

EVerywoman ekspedīcijas maršruts
EVerywoman ekspedīcijas maršruts (Avots: pspa.com.pl/everywoman/)

Oktobris ir krūšu veselības mēnesis. Krūts vēzis Polijā veido aptuveni 23% no visiem vēžu gadījumiem, un tas ir visizplatītākais ļaundabīgais audzējs sieviešu vidū. Lai gan tā ir ārstējama, ļoti svarīga ir tūlītēja rīcība, kad slimība tiek atklāta. Savlaicīgi atklāts krūts vēzis ir ārstējams.

EVerywoman apvieno sievietes e-mobilitātē

Kataržina Sobotka (Katarzyna Sobótka), Claritas Investments investīciju menedžere elektriskās mobilitātes jomā, nolēma apvienot sievietes EVerywoman — New Mobility Women’s Network Polijas Alternatīvo degvielu asociācijas (PSPA) aizgādībā. Mērķis ir integrēt sieviešu kopienu nākotnes mobilitātes attīstībai.

Es šajā nozarē strādāju sešus gadus, un bieži vien esmu vienīgā sieviete sanāksmēs vai vienīgā diskusiju dalībniece konferenču sesijās, ja esmu uzaicināta.

Claritas Investments investīciju menedžere elektriskās mobilitātes jomā Kataržina Sobotka

2020. gada McKinsey analīze liecināja, ka uzņēmumi, kuru direktoru padomē ir vairāk nekā 25% sieviešu, sasniedza labākus rezultātus. Šobrīd sieviešu līdzdalība vadošajos ar elektrisko mobilitāti saistītos uzņēmumos joprojām ir zema. Saskaņā ar Eiropas Komisijas datiem tikai 22% sieviešu Eiropā strādā transporta nozarē, 20% automobiļu nozarē, 22% tradicionālajā enerģētikā un 32% atjaunojamo energoresursu jomā.

Sievietes šajā ekspedīcijā ir devušās ar Nissan, Mercedes, Volkswagen, Hyundai, Cupra, Renault un BMW elektroauto. Sekot viņu ceļam var EVerywoman Instagram kontā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: