FIAT 500e ieguvis dzīvesstila izdevuma “GQ” Gada mašīnas titulu

0

Pasaulē vadošais vīriešu žurnāls ’’GQ’’ balvu pasniegšanas ceremonijā “”GQ” Auto Balva 2022” elektriskajam FIAT 500e piešķīris “Pilsētas auto gada balvu”. Šī ir 25. balva šim pilnībā elektriskajam FIAT modelim, kas šogad debitēja pasaules tirgos.

Fiat 500e

Fiat 500e

Pasaulē vadošais vīriešu žurnāls ’’GQ’’ balvu pasniegšanas ceremonijā “”GQ” Auto Balva 2022” elektriskajam FIAT 500e piešķīris “Pilsētas auto gada balvu”. Šī ir 25. balva šim pilnībā elektriskajam FIAT modelim, kas pagājušajā gadā debitēja pasaules tirgos.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300

Nu jau četrpadsmitajā “GQ” Auto balvā žūrija īpašu uzmanību pievērsa elektromobiļiem. “GQ” eksperti aplūkoja automašīnas, kas iedvesmotu un liktu straujāk pukstēt ikvienai autobraucēju sirdij, vienlaikus saglabājot automobiļa būtiskās īpašības. Jaunais pilnībā elektriskais FIAT 500e atbilda šim kritērijam.

Balvas saņemšana no tik starptautiski atzīta izdevuma ir patiesi ievērojams notikums FIAT 500e veiksmes stāstā. Jaunajā modelī dizaineri un inženieri ir ne tikai apvienojuši 65 gadus vecā modeļa krāšņo pagātni un pamatvērtības, bet arī pavēruši ceļu ilgtspējīgām alternatīvām pilsētas mobilitātei. Ikoniskais trešās paaudzes FIAT 500 izceļas ar savu moderno dizainu, pieejamo cenu, un ir īsts ilgtspējīgas mobilitātes simbols. Izstrādāts, konstruēts un ražots FIAT mājās Turīnā, kārtējo reizi demonstrējot ražotāja spēku pilsētas iedzīvotāju siržu iekarošanā.

’Autobrava’’ pārstāvis Uvis Braunfelds

Dzīvesstila izdevums “GQ” tika savaldzināts ar jauno elektriskā FIAT 500e izmēru šarmu, vieglo darbību un klasisko dizainu. Pēc žūrijas domām, visi šie elementi lieliski iederas romantiskā pilsētas automašīnā, kas pat 65 gadus pēc tam, turpina raisīt apbrīnas viļņus.

No atjaunotajiem retro modeļiem, kas manāmi ielās, leģendārais FIAT 500e ir neapšaubāmi labākais. Romantisks un uzticams pilsētas auto modelis. Ja ir pievilcīgāks veids par FIAT 500e, ar ko pārvietoties pa pilsētu, mēs to neesam atraduši. Šī jaunā versija iemieso pilnīgu relaksāciju un bezrūpību.

’’GQ’’ redaktors Pols Hendersons

Jaunā elektriskā FIAT 500e ilgtspējīgā filozofija nav atspoguļota tikai elektromotorā. Izturība atspoguļojas arī auto salonā – salona materiāli un sēdekļu polsterējums ir izgatavoti no poliestera, kas izgatavots no jūrā un uz sauszemes savāktas otrreizēji pārstrādātas plastmasas.

FIAT 500e, kas Eiropas tirgos debitēja pērn, veic līdz 320 kilometru garu distanci ar pilnu akumulatoru. Jaunais itāļu ražotāja elektroauto 3,1 sekundē sasniedz 50 km/h un tās jauda ir 87 kW. Šajā transportlīdzeklī uzstādītā uzlādes sistēma paātrina uzlādes laiku – pēc 5 minūšu uzlādes tas spēj nobraukt optimālo attālumu pilsētā – 50 kilometrus. Lai uzlādētu elektromobiļa akumulatoru līdz pat 80 procentiem, tas aizņem vien 30 līdz 35 minūtes.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: