“Galleria Riga” tagad pieejamas “Eleport” uzlādes stacijas

0

Elektroauto uzlādes tīkls “Eleport” ir uzstādījis trīs jaunas elektroauto uzlādes stacijas tirdzniecības centra “Galleria Riga” pazemes autostāvvietā, nodrošinot kopumā sešas uzlādes pieslēgvietas. Lai atzīmētu jauno staciju atklāšanu, visiem elektroauto lietotājiem līdz augusta beigām (21.08.-31.08.) būs iespēja izmantot īpašu atlaidi uzlādei jaunatklātajās stacijās, maksājot tikai 0,07 eiro par kilovatstundu.

Eleport uzlādes stacija (Publicitātes foto)

Eleport uzlādes stacija (Publicitātes foto)

Elektroauto uzlādes tīkls “Eleport” ir uzstādījis trīs jaunas elektroauto uzlādes stacijas tirdzniecības centra “Galleria Riga” pazemes autostāvvietā, nodrošinot kopumā sešas uzlādes pieslēgvietas. Lai atzīmētu jauno staciju atklāšanu, visiem elektroauto lietotājiem līdz augusta beigām (21.08.-31.08.) būs iespēja izmantot īpašu atlaidi uzlādei jaunatklātajās stacijās, maksājot tikai 0,07 eiro par kilovatstundu.

Ērta infrastruktūra ir viens no veidiem, kā veicināt ātrāku pāreju uz elektroauto, tādējādi veicinot arī motivētāku klimata mērķu sasniegšanu. “Galleria Riga” ir ideāla vieta, kur veikt regulārās elektroauto uzlādes, kamēr tiek veikti ikdienas pirkumi. Rīgas centrā šobrīd ievērojami trūkst uzlādes vietu, tādēļ jaunā lokācija būs ērta un piemērota gan vietējiem iedzīvotājiem, gan arī pilsētas viesiem, kuri biežāk ceļo ar elektroauto.

“Eleport Latvija” vadītājs Kārlis Mendziņš

Jaunās “Eleport” elektroauto uzlādes stacijas ir ļoti gaidīts pakalpojumu klāsta papildinājums mūsu prasīgajiem klientiem. Apmeklē sporta zāli, ieturi maltīti kafejnīcā vai iepērcies, tas viss vienuviet, neizejot no ēkas, kamēr tavs elektroauto uzlādējas videi draudzīgā veidā ērtā, drošā un no laikapstākļiem neatkarīgā vietā tepat pilsētas centrā – stāvvietā zem “Galleria Riga”.

“Galleria Riga” vadītāja Zane Šulca

“Galleria Riga” pazemes autostāvvietas zemākajā stāvā ir uzstādītas divas jaunas 200 kW* ultra ātrās uzlādes stacijas, kas spēj lādēt ar 1250 km/h lielu uzlādes ātrumu jeb 100 km piecu minūšu laikā, un viena 22 kW maiņstrāvas jeb lēnā uzlādes stacija, kas nodrošina 145 km/h uzlādes ātrumu un ir piemērota nesteidzīgai uzlādei un atpūtai tirdzniecības centrā.

Katra uzlādes stacija ir aprīkota ar divām pieslēgvietām, tādējādi nodrošinot vienlaicīgi sešus elektroauto ar uzlādes iespējām. Šīs uzlādes vietas ir publiski pieejamas visiem elektroauto lietotājiem. 200 kW stacijas ir aprīkotas ar Eiropas standarta CCS un CCS/CHA kabeļiem, savukārt maiņstrāvas stacija – ar Eiropas standarta Type 2 ligzdām.

“Eleport” stacijās uzlādi var veikt gan reģistrēti klienti, izmantojot “Eleport” lietotni vai klienta karti, gan iepriekš nereģistrēti klienti, skenējot QR kodu uz uzlādes stacijas un veicot priekšapmaksu caur https://uzlade.lv mājaslapu.

*Norādītā jauda ir kopējā pieejamā jauda šajās uzlādes stacijās. Stacijās pieejamā jauda var atšķirties atkarībā no izvēlētā pieslēguma veida, vienlaicīgi uzlādējamo elektroauto skaita un izmantotā elektroauto.

Par “Eleport”:

2016. gadā dibinātais uzņēmums “Eleport” šobrīd Baltijā un Polijā veido elektroauto uzlādes tīklu un ar to saistīto programmatūru. Ar uzņēmumu “Gren”, “Bolt”, “Scandium Energia” un “Skype” līdzdibinātāju investīciju kompānijas “Ambient Sound Investments” atbalstu “Eleport” tuvāko gadu laikā plāno ieguldīt 100 miljonus eiro esošā elektroauto uzlādes tīkla paplašināšanā Centrālās un Austrumeiropas valstīs. “Eleport” lepojas ar to, ka ir viens no lielākajiem un visstraujāk augošajiem uzņēmumiem šajā jomā Baltijā un Polijā un nodrošina elektroenerģiju no atjaunojamiem, ES sertificētiem avotiem. Šobrīd “Eleport” tīklā Latvijā ir pieejamas vairāk nekā 50 uzlādes stacijas Rīgā, Berģos, Jūrmalā, Siguldā, Salacgrīvā un Odzienā, savukārt visā Baltijā un Polijā kopumā – vairāk nekā 250 stacijas.

Par “Galleria Riga”:

“Galleria Riga” atrodas Dzirnavu ielā 67, apvienojot plašu veikalu klāstu un pakalpojumus svarīgāko ikdienas vajadzību risināšanai Rīgas iedzīvotājiem un galvaspilsētas viesiem. “Galleria Riga” īpašnieks ir “East Capital Baltic Property Fund III”, kuru pārvalda “East Capital Real Estate”. Tas ietilpst “East Capital Group”, neatkarīgā aktīvu pārvaldītāju grupā no Zviedrijas, kas tirgū darbojas jau kopš 1997. gada.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: