GWM ORA 03 pārdošana tiks uzsākta jau šosestdien

0

Great Wall Motor (GWM) jau šajā sestdienā, 10. februārī, uzsāks jauno GWM ORA 03 elektromobiļu pārdošanu Latvijā, nodrošinot to tūlītēju piegādi.

GWM ORA 03

GWM ORA 03 (Publicitātes attēls)

Great Wall Motor (GWM) jau šajā sestdienā, 10. februārī, uzsāks jauno GWM ORA 03 elektromobiļu pārdošanu Latvijā, nodrošinot to tūlītēju piegādi.

GWM ORA 03 nosaka jaunu un izmaksu ziņā draudzīgu elektromobilitātes pieejamības standartu ar pārdošanas sākumcenu 24 995 EUR un iespēju pretendēt uz valsts atbalstu elektromobiļa iegādei 4 500 EUR apmērā. Izmēģinājuma braucieni un sīkāka informācija ir pieejama GWM ORA oficiālo pārstāvju “AD REM Auto” un “Īle Auto” salonos Rīgā.

GWM ORA 03
GWM ORA 03 (Publicitātes attēls)

Ringo Rāhumels (Ringo Rahumeel), International Motors Nordic pārdošanas direktors Baltijas valstīs uzsver sadarbības ar “AD REM Auto” un “Īle Auto” stratēģisko nozīmi GWM ienākšanai Latvijas tirgū.

Mūsu mērķis ir pozicionēt GWM kā vadošo elektromobiļu zīmolu Baltijā. GWM ORA 03 ir spilgts un stilīgs elektroauto modelis, kas iemieso lietotājam draudzīgas inovācijas elektromobiļu jomā. Mūsu sadarbība ar tādiem uzticamiem pārstāvjiem kā “AD REM Auto” un “Īle Auto” pastiprina šo apņemšanos, un mēs esam pārliecināti, ka viņu cienījamā reputācija un personalizētais serviss virzīs mūs uz šo kopīgo vīziju, kā arī uz mērķi – līdz 2026. gadam pārdot 1600 automobiļu.

Ringo Rāhumels (Ringo Rahumeel), International Motors Nordic pārdošanas direktors Baltijas valstīs

Piecu durvju hečbeks GWM ORA 03 tiks laists klajā ar divām dažādām akumulatoru ietilpībām – izlaiduma modelis ar 48 kWh ietilpību, kam drīzumā pievienosies 63 kWh versija, kas ļaus nobraukt attiecīgi 310 un 420 km. Akumulatoru var uzlādēt no 20% līdz 80% attiecīgi 38 vai 46 minūtēs akumulatoram ar lielāku ietilpību. Elektromobiļi ir aprīkoti ar visām nepieciešamajām sistēmām, ko sagaida no mūsdienīga auto – 360 grādu kamera, kruīza kontrole, kas pielāgojas priekšā braucošajam auto, joslas saglabāšanas palīgsistēma, dažādi brīdinājuma signāli un stabilitātes kontrole. Automobiļa interjerā ir izmantoti vegāniski, ilgtspējīgi izgatavoti materiāli.

GWM ORA 03 ir saņēmis piecu zvaigžņu novērtējumu Eiropas jauno automobiļu novērtēšanas programmā​​ Euro NCAP, kategorijā “Mazie ģimenes auto”. Tam piešķirts arī augstākais novērtējums Zaļo transportlīdzekļu novērtēšanas programmā Green NCAP, kurā automobiļi tiek izvērtēti pēc trīs kritērijiem – tīrs gaiss, energoefektivitāte un CO2 emisijas. Uzlādējot automobili ar 11kW lielu jaudu, kopējā efektivitāte no tīkla (lādēšanas spraudņa) līdz akumulatora izvadam ir 93,2% – tas ir viens no augstākajiem efektivitātes rādītājiem, kāds jebkad reģistrēts Green NCAP.

GWM ORA 03
GWM ORA 03 (Publicitātes attēls)

GWM ORA 03 elektromobiļu tirgū izceļas ar iespaidīgu garantijas paketi – tam ir 5 gadu rūpnīcas garantija bez nobraukuma ierobežojuma, 8 gadu akumulatora garantija (maksimālais nobraukums 160 000 km), 5 gadu garantija virsbūves krāsošanai un 12 gadu pretkorozijas garantija arī bez nobraukuma ierobežojuma.

Plašāka informācija par GWM ORA 03 pieejama mājaslapā: https://gwmcars.lv/

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: