Jaunais elektriskais Lexus – ar lielāku jaudu un bateriju

0

Jaunais Lexus pilsētas krosovers UX, viens no markas pirktākajiem modeļiem Eiropā, ir ieguvis vairākus būtiskus uzlabojumus. Pilnībā elektriskajam UX 300e ir palielināta akumulatora kapacitāte un nobraukuma rezerve.

Lexus UX 300e

Lexus UX 300e (Publicitātes attēls)

Jaunais Lexus pilsētas krosovers UX, viens no markas pirktākajiem modeļiem Eiropā, ir ieguvis vairākus būtiskus uzlabojumus. Pilnībā elektriskajam UX 300e ir palielināta akumulatora kapacitāte un nobraukuma rezerve.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300
932x300 Uzladets Lv

Jaunā UX salonā veikta virkne uzlabojumu, lai paaugstināt komfortu un paplašinātu digitālās funkcijas. Lielākajā daļā izpildījumu tagad ir pieejams jauns, pilnībā digitālais 12,3 collu instrumentu panelis. To var pielāgot gan grafikas dizaina, gan sniegtās informācijas ziņā, nodrošinot intuitīvu lietošanas pieredzi, piekļuvi informācijai un savienojamībai.

Priekšpiedziņas UX 300e ir saglabājis 72,8 kWh litija jonu akumulatoru, taču jaunajā modelī ir ievērojami saīsināts 0–80% līdzstrāvas uzlādes laiks, kas tagad ir 60 minūtes agrāko 80 vietā. 2023. gada pavasarī UX 300e tika veikti visaptveroši uzlabojumi, tostarp nobraukuma rezerve tika palielināta par vairāk nekā 40% – līdz 450 km, bet salons tika aprīkots ar jaunu multimediju sistēmu ar plašāku funkcionalitāti un lielākiem 8 un 12,3 collu skārienekrāniem.

Jaunākajā Lexus Safety System + iterācija ietver divas papildu funkcijas. Proaktīvā braukšanas palīgsistēma (Proactive Driving Assist) izmanto automobiļa priekšējo kameru, lai nelielos ātrumos pilsētā pamanītu apdraudējumu, piemēram, gājējus, kas gatavojas šķērsot ielu vai iet gar ceļa malu, velosipēdistus un noparkotas automašīnas. Otra jaunā funkcija, Safe Exit Assist, palīdz novērst sadursmes, kas var rasties, kad braucēji vēlas izkāpt un no aizmugures tuvojas citi transportlīdzekļi.

UX pircēji tagad var izvēlēties arī jaunu greznu salona krāsu – Ammonite Sand, kā arī salona bezādas apdari. Tajā ietilpst auduma vai sintētiskās ādas sēdekļu polsterējums, kā arī sintētiskās ādas apdare sturesratam un pārnesumkārbas elektoram. UX eksterjeram visos izpildījumos ir pieejama jauna krāsa – Sonic Copper.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: