Kia Niro EV

Kia prezentējis Niro EV, kas spēs veikt 450 km starp uzlādēm

Kia Niro EV, ko oficiāli atklāja Pusanas starptautiskajā autoizstādē, būs pieejams Korejā jau šovasar, bet Eiropā gada nogalē. Šis krosovers būs pieejams divās versijās – 64 kWh (450 km ar vienu uzlādi) un 39.2 kWh (300 km). Abām versijām būs 150 kW motors, kas piegādās 395 Nm griezes momentu un iespēs 0-100 km/h 7.8 sekundēs. NiroEV piedāvās arī otrā līmeņa autonomo braukšanu.
Tam būs EX-kluzīvas iespējas, salīdzinot ar iekšdedzes līdziniekiem, piedāvājot vairāk vietas, zilus akcentus interjerā un svaigākas tehnoloģijas.
Kia Motors Europe vadītājs Emilio Herrera komentēja: “Soul EV sevi pierādīja kā ļoti populāra izvēle Eiropā. Niro EV kopā ar esošajiem hibrīdiem un lādējamajiem hibrīdiem noslēgs zemo izmešu trio šai šasijai, kas pieejama Eiropas klientiem. Krosovera dizains un advancētā šasija noveda Kia Niro pie 28’000 pārdotām vienībām Eiropā, padarot to par vienu no vislabāk pārdotajiem modeļiem. Niro EV demonstrē Kia progresu piegādājot klientiem komfortablu, praktisku un jautru transportlīdzekli, kas ved uz bezizmešu pārvietošanos.”

  Škoda Enyaq dominē Latvijas 2021.g. 2. cet. statistikā

Avots: Kia

Kia prezentējis Niro EV, kas spēs veikt 450 km starp uzlādēm 1
Kia prezentējis Niro EV, kas spēs veikt 450 km starp uzlādēm 2
balsojumi
Raksta novērtējums