Atklāj Latviju

Lai nebūtu jādodas uz dullo un atklātu ko jaunu, izmanto “Atklāj Latviju!”

Laiks ir jauks un CSDD ātro uzlāžu staciju tīkls ļauj izbraukāt visu Latviju ar elektromobili. Lai nebūtu jādodas uz dullo un atklātu ko jaunu, ir izveidota interneta lapa “Atklāj Latviju!”.

Lapas apraksts: “Svinot Latvijas simtgadi, dodies atklāt Latviju par visiem simts! Atklājējs Otomārs Pūce un šī vietne palīdzēs Tev nepazust Latvijas piedāvājumā un atklāt vēl neredzētas vietas.

Simtgades ietvaros “Atklāj Latviju no jauna” kopā ar Otomāru Pūci un Instagram aktīvistiem uzsāk Latvijas atklāšanas iniciatīvu. Dodies atklāt!

Vairums no mums ir pabijuši Rundāles pilī, redzējuši Daugavas lokus, izstaigājuši Ķemeru purva taku un bijuši citos zīmīgos Latvijas tūrisma objektos. Bet mēs ticam, ka te vēl ir daudz ko atklāt.

Tāpēc esam izstrādājuši šo vietni, kurā koncentrēsimies uz maz zināmām, apslēptām un aizmirstām Latvijas vietām. Meklē vietas, iedvesmojies un dodies atklāt Latviju par visiem simts!

Vietnes atklajlatviju.lv saturu veido Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departamenta daudzu gadu garumā sakrātie, skaistākie fotoalbumi, Otomārs Pūce un Instagram lietotāji. Ja vēlies iesaistīties – uz priekšu! Esam vairāk nekā atvērti jaunām un iedvesmojošām vietām.”

  SIA "TROJA" uzstāda vienu no lielākajiem saules paneļu parkiem Latvijā

Avots: Atklāj Latviju!

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Lai nebūtu jādodas uz dullo un atklātu ko jaunu, izmanto "Atklāj Latviju!" 1
balsojumi
Raksta novērtējums