VW ID.3 piegādāts

Latvijas klienti saņem pirmos 100% elektriskos Volkswagen ID.3 1st; sāks pasūtījumu pieņemšanu sērijveida modeļiem

Pagājušajā nedēļā klientiem Latvijā tika piegādātas ID.3 1st ierobežotā izlaiduma automašīnas, bet jau šajā mēnesī jaudīgie, pilnībā elektriskie un CO2 izmešu neitrālie Volkswagen ID.3 sērijveida modeļi būs pieejami pasūtījumiem Latvijā. Papildus tam ID.3 1st automobiļi jau ir pieejami testa braucienam vietējos Volkswagen dīlercentros.

Reaģējot uz klientu pieprasījumu, vispirms pasūtījumiem būs pieejami Fast Lane modeļi, kas veidoti uz ID.3 1st automobiļa bāzes. Tajā pat laikā Volkswagen piedāvās īpašu ID.3 bāzes modeli, kas paredzēts Latvijas aukstajiem laikapstākļiem. ID.3 Pure, kura 45 kWh akumulators ar vienu uzlādes reizi nodrošina nobraukšanas distanci līdz 330 kilometriem (WLTP), jau standartā ietver pagarinātu piecu gadu rūpnīcas garantiju, siltumsūkņa kabīnes apsildi un uzlādes kabeli. Citos Eiropas tirgos šis aprīkojums tiek piedāvāts par papildu maksu. Volkswagen ID.3 sērijveida modeļa sākumcena Latvijā būs 32 900 eiro.

Pēdējās nedēļas ir bijušas piepildītas ar pozitīviem notikumiem Volkswagen zīmolam – īpašniekiem piegādātas ID.3 1st izlaiduma automašīnas, prezentēts mūsu pirmais pilnībā elektriskais apvidus auto – ID.4, bet jau drīzumā sāksim pieņemt pasūtījumus ID.3 sērijveida modeļiem. Šis ir aizraujošs laiks mūsu zīmolam un cilvēkiem, kas seko mūsu ceļam uz nākotni, kurā e-mobilitāte ir pieejama ikvienam.

Volkswagen zīmola vadītājs Baltijā Justas Nekrošius

Uz ID.3 1st bāzētie Fast Lane modeļi aprīkoti ar 58 kWh akumulatoru, kas spēj ar vienu uzlādes reizi nobraukt līdz 420 kilometriem (WLTP) un attīstīt 150 kW/204 ZS, kā arī maksimālo griezes momentu 310 Nm. Šī automobiļa sākumcena Latvijā būs 40 500 eiro.

  Balso par 2021. gada elektroauto!

Pirmo Fast Lane modeļu piegādes paredzētas vēl līdz 2020. gada beigām, bet bāzes modelis ID.3 Pure un jaudīgais ID.3 Pro S modelis ar 550 kilometru nobraukšanas distanci (WLTP) un 77 kWh akumulatoru, pie klientiem nonāks gada otrajā pusē.

VW ID.3 piegādāts
VW ID.3 piegādāts Kurbads uzņēmumam

Visiem ID.3 modeļiem Volkswagen nodrošina garantiju, ka akumulatori saglabās vismaz 70% no to izmantojamās kapacitātes pat pēc astoņiem gadiem vai 160 000 kilometru nobraukuma.

Kā ziņots iepriekš, unikālais un tik gaidītais Volkswagen ID.3 1st modelis bija pirmais, kas izstrādāts uz īpaši elektromobiļiem paredzētās jaunās MEB
platformas. ID.3 modelis Eiropā tika ražots ierobežotā skaitā – tikai 30 000 vienības, bet Baltijai tikai 50 automašīnas, kas bija pieejamas agrākai rezervācijai.

Uzlādēts viedoklis

Latvijas preses prezentācijā VW teica, ka viņu mērķis ir lai nākamgad no visām pārdotajām automašīnām 10% būtu elektriskās un kopumā viņiem piederētu 35% elektroauto tirgus. Tas nozīmē simtiem elektroauto no šī brenda vien! Nesenā aptauja, kurā atklājās, ka katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs vēlas iegādāties tuvāko piecu gadu laikā elektroauto, liekas izpildāma.

  Gatavība pirkt elektroauto aug - tuvāko desmit gadu laikā jau puse iedzīvotāju plāno braukt ar elektroauto

Jāpiezīmē, ka klātienē ID.3 izskatās vēl labāk kā bildēs. Ir nedaudz neierasti, ka tā mašīnas daļa, kas ir aiz priekšējā riteņa, ir tik īsa, bet vienlaicīgi var saprast, ka šeit nav nekā lieka.

Volkswagen e-Golf un ID.3 izmēru salīdzinājums
Volkswagen e-Golf un ID.3 izmēru salīdzinājums

Starp citu, titulbildē redzamā dizaina uzlīme arī ir pieejama. Tā ir mākslinieces interpretācija par e-mobilitāti un ID.3. Ir vēl viens cits dizains pieejams. Vairāk informācijas volkswagen.lv vai pie dīleriem.

Latvijas klienti saņem pirmos 100% elektriskos Volkswagen ID.3 1st; sāks pasūtījumu pieņemšanu sērijveida modeļiem 1
Latvijas klienti saņem pirmos 100% elektriskos Volkswagen ID.3 1st; sāks pasūtījumu pieņemšanu sērijveida modeļiem 2
balsojumi
Raksta novērtējums