Opel prezentē jaunās paaudzes elektriskos Combo, Vivaro un Movano

0

Katram modelim būs jauns eksterjera dizains, pārveidota kabīne un piedāvās savā klasē labāko braukšanas diapazonu.

Opel komercauto klāsts - prezentēti jaunās paaudzes Combo, Vivaro un Movano

Jaunās paaudzes Combo, Vivaro un Movano (Publicitātes attēls)

Katram modelim būs jauns eksterjera dizains, pārveidota kabīne un piedāvās savā klasē labāko braukšanas diapazonu.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300
932x300 Uzladets Lv

Opel gaidāmie vieglā komerctransporta modeļi ar Blitz emblēmu būs atpazīstami momentāni, pateicoties speciāli vieglajiem kravas automobiļiem interpretētajam Opel Vizor priekšdaļas dizainam, kas pazīstams no Opel jaunākajiem vieglajiem auto. Vizor apvieno zīmola emblēmu ar markai raksturīgo priekšējo apgaismojumu, veidojot vienotu vizuālo vienību, kas stiepjas pāri visai automašīnu priekšdaļai.

Papildus ārējam dizainam ir pilnveidots arī jauno Opel Combo, Vivaro un Movano interjers. Atjaunināto automobiļu kabīņu galvenie elementi būs jaunās informācijas un izklaides sistēmas ar Apple CarPlay un Android Auto bezvadu savienojumu un krāsu skārienekrānu ar izmēru līdz 10 collām.

Jauno Opel Combo, Opel Vivaro un Opel Movano akumulatora elektriskās versijas arī turpmāk piedāvās bezkompromisa lietošanas ērtības. Pateicoties jaunākajām akumulatoru tehnoloģijām un uzlabojumiem, piemēram, vēl lielākai piedziņas sistēmas efektivitātei, visi trīs modeļi atkal piedāvās savā klasē vadošo elektriskās braukšanas diapazonu bez lokālajiem izmešiem.

Jaunajā Opel vieglo komercauto klāstā ir pārņemtas visas priekšgājēju stiprās īpašības. To vidū ir plašs progresīvo autovadītāja palīgsistēmu klāsts, kas padarīs braucienus un manevrus ērtākus un, pats galvenais, drošākus. Turklāt šī trijotne būs pieejama ar dažāda garuma, augstuma un tipa virsbūvēm, lai apmierinātu visas profesionāļu vajadzības, un saglabās pārliecinošo kravnesību, lietderīgo slodzi un vilkšanas jaudu. Sīkāku informāciju par jaunajiem komerctransporta modeļiem Opel atklās tuvākajās nedēļās. 

Jaunās Opel vieglā komerctransporta saimes ražošana sāksies 2024. gada 1. ceturksnī, un pirmie furgoni dīleriem tiks piegādāti 2024. gada 2. ceturksnī.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: