Braucieni nav tik gari, kā varētu likties

Pārvērsts Audi S5 – elektromobilis, kam vajadzētu būt

Audi vēl tikai sāks pārdot savu pirmo elektrisko automašīnu, bet jau kāds Audi S5 īpašnieks ir pārveidojis savu spēkratu par šobrīd labāko elektrisko Audi.

Aizvien vairāk cilvēku pievēršas automašīnu pārveidošanai par elektromobiļiem, piemēram, Shelby Cobra ar Tesla motoru un Kia Soul baterijām, Teslonda (Honda Accord) ar Tesla motoru un Chevy Volt baterijas un latvieša Arta Ziemeļa Mazda RX-8.

Audi S5 (augstas veiktspējas Audi A5) tagad ir piedzīvojis savu kārtu ar Tesla motoru un Tesla baterijām. Šī modernā luksusa klases automašīna, kas no rūpnīcas iznāca jau ir palielinātu jaudu, izceļas starp pārējām konversijām. Šī mašīna nav domātu tikai jautrām izklaidēm brīvajā laikā, bet kalpo arī kā ikdienas pārvietošanās līdzeklis.

 

Electrek runāja ar mašīnas īpašnieku Samuelu Polijaku (Samuel Polyak), kam ir pieredze ar mašīnu pārveidošanu uz elektrisko piedziņu.

Samuels kā Audi un quattro pilnpiedziņas fans atrada nodzītu 2010. gada Audi S5 un nolēma to pārveidot, saglabājot quattro sistēmu. Lai pielāgotu Teslas sistēmu S5 dimensijām, viņam nācās dažus komponentus atdalīt vienu no otra un radīt tiem īpašus ietvērumus.

  Škoda Enyaq iV apskats (+video)

Viens liels mīnuss Samuela dizainam ir tas, ka viņš izvēlējās baterijas izvietot tur, kur reiz bija aizmugurējās sēdvietas, t.i., šai mašīnai vairs nav aizmugurējo sēdvietu. Visa bateriju paka (85 kWh) ir izvietotas tā, lai būtu vieta bagāžniekā un varētu redzēt cauri aizmugurējam logam.

Samuels vēl nav nobraucis, cik var ar vienu uzlādi, bet lēš, ka ar vienu uzlādi varētu veikt aptuveni 400 km, kas to nostāda Audi e-tron līmenī.

 

Avots: Electrek

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Pārvērsts Audi S5 - elektromobilis, kam vajadzētu būt 1
balsojumi
Raksta novērtējums