Jaguar I-Pace

Pilnībā elektriskais “Jaguar I-Pace” ir sācis apceļot Baltijas valstis

Īpaši “I-Pace” prezentācijas pasākumi un testa braucieni jau notikuši Tallinā, tagad tas ir devies uz Lietuvu un 22. jūlijā atceļos uz Latviju. Ar savu izsmalcināto un iespaidīgo izskatu “Jaguar I-Pace” nepaliks nepamanīts trīs Baltijas valstu galvaspilsētu ielās.

Pilnībā elektriskais “Jaguar I-Pace” ir aprīkots ar 90 kWh litija jonu akumulatoru, pēc kura pilnīgas uzlādes ar automobili var veikt 480 km attālumu, tādēļ ar šo krosoveru var mierīgi doties no Rīgas līdz Liepājas jūrmalai. Pielietojot DC ātro uzlādi (100 kW), akumulatoru no nulles līdz 80% var uzlādēt 40 minūtēs vai 80 minūtēs, izmantojot CSDD ātrās uzlādes stacijas.

Brauciena laikā testa dalībniekiem būs iespēja izmēģināt jaunā modeļa komforta funkcijas. Viena no tām ir “I-Pace” pilnīgi jaunā “Touch Pro Duo” informācijas un izklaides sistēma ar skārienjūtīgo ekrānu. Vēl viena funkcija ir jaunā navigācijas sistēma, kas atpazīst maršruta topogrāfiju, iepriekšējo braucienu informāciju, kā arī braukšanas stilu, lai akumulatora uzlādes stāvokļa aprēķinos spētu sniegt visaugstāko precizitāti, nodrošinot maksimālu pārliecību par automobiļa spējām nobraukt nepieciešamo attālumu.

  Balso par 2021. gada elektroauto!

“Jaguar I-Pace” cena Latvijā ir no 82 200 eiro.

Pilnībā elektriskais "Jaguar I-Pace" ir sācis apceļot Baltijas valstis 1
Pilnībā elektriskais "Jaguar I-Pace" ir sācis apceļot Baltijas valstis 2
balsojumi
Raksta novērtējums