Pilnībā elektriskais “Jaguar I-Pace” ir sācis apceļot Baltijas valstis

0
Jaguar I-Pace

Īpaši “I-Pace” prezentācijas pasākumi un testa braucieni jau notikuši Tallinā, tagad tas ir devies uz Lietuvu un 22. jūlijā atceļos uz Latviju. Ar savu izsmalcināto un iespaidīgo izskatu “Jaguar I-Pace” nepaliks nepamanīts trīs Baltijas valstu galvaspilsētu ielās.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300

Pilnībā elektriskais “Jaguar I-Pace” ir aprīkots ar 90 kWh litija jonu akumulatoru, pēc kura pilnīgas uzlādes ar automobili var veikt 480 km attālumu, tādēļ ar šo krosoveru var mierīgi doties no Rīgas līdz Liepājas jūrmalai. Pielietojot DC ātro uzlādi (100 kW), akumulatoru no nulles līdz 80% var uzlādēt 40 minūtēs vai 80 minūtēs, izmantojot CSDD ātrās uzlādes stacijas.

Brauciena laikā testa dalībniekiem būs iespēja izmēģināt jaunā modeļa komforta funkcijas. Viena no tām ir “I-Pace” pilnīgi jaunā “Touch Pro Duo” informācijas un izklaides sistēma ar skārienjūtīgo ekrānu. Vēl viena funkcija ir jaunā navigācijas sistēma, kas atpazīst maršruta topogrāfiju, iepriekšējo braucienu informāciju, kā arī braukšanas stilu, lai akumulatora uzlādes stāvokļa aprēķinos spētu sniegt visaugstāko precizitāti, nodrošinot maksimālu pārliecību par automobiļa spējām nobraukt nepieciešamo attālumu.

“Jaguar I-Pace” cena Latvijā ir no 82 200 eiro.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: