Renault atrāda 2022. gada ZOE un zināma cena Latvijā

0

Renault ZOE, kas ir pārdotākais pilsētas elektroautomobilis Eiropā, tagad pieejams jaunā versijā ar jaunu aprīkojuma līmeni (2022. gada modelim), kā arī jaunu “Shadow Grey” virsbūves krāsu.

Renault Zoe MY2022

Renault Zoe MY2022

Renault ZOE, kas ir pārdotākais pilsētas elektroautomobilis Eiropā, tagad pieejams jaunā versijā ar jaunu aprīkojuma līmeni (2022. gada modelim), kā arī jaunu “Shadow Grey” virsbūves krāsu.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300

Gadu gaitā Renault ZOE aizvien turpina gūt panākumus. ZOE pārdošanas apjomi katru gadu turpina stabili pieaugt. Šos panākumus nodrošina pastāvīgi pilnveidotās tehnoloģijas un pārliecinošais dizains, ko novērtē autovadītāji. Pēdējo desmit gadu laikā ZOE ir kļuvis par pārdotāko elektroautomobili Eiropā – šogad pārdoti gandrīz 380 000 automobiļu.

Renault ZOE 2022
Renault ZOE 2022

Līdz ar 2022. gada modeli ZOE ir pieejams jaunā versijā: iconic. Iconic versijai ir 17 collu tumši vieglmetāla diski ar siltu titāna toņa akcentu. Priekšējais režģis un miglas lukturu apmales tagad ir zelta krāsā, savukārt durvju apakšdaļā atrodas jauna sānu uzlīme. ZOE iconic iekšpusē ir jauns TEP sēdekļu polsterējums no atkārtoti pārstrādāta auduma, kā arī jauns dizains ar nošuvēm uz sēdekļiem un vadības paneļa. Priekšējiem sēdekļiem pievienotas arī zelta krāsas apmalītes, tādējādi izceļot to ikonisko formu. Lielajā 9,3” multivides ekrānā pieejama arī navigācija. ZOE iconic būs pieejams Latvijā, sākot no 38 120 eiro ar PVN.

Renault ZOE 2022
Renault ZOE 2022

Ar stratēģisko plānu Renaulution Renault ir uzsācis vērienīgu, jaunu vērtību radošu transformāciju, virzoties uz konkurētspējīgāku, līdzsvarotāku un elektrificētāku automobiļu klāstu. Tā mērķis ir iemiesot mūsdienīgumu un inovatīvas tehnoloģijas enerģijas mobilitātes pakalpojumu jomā automobiļu nozarē un arī ārpus tās.

Renault ZOE 2022
Renault ZOE 2022

Uzlādēts viedoklis

Diemžēl, nav ziņu, ka jaunā versija iegūtu augstākas drošības iespējas. 0 zvaigznes EuroNCAP nav glaimojoši jaunai automašīnai. Pat Dacia Spring ieguva 1 zvaigzni.

Mēs varam novērot, ka šobrīd auto ražotāji aizvien vairāk koncentrējas uz dārgākiem modeļiem. Tipiski tie ir krosoveri, jo būtībā tas ir tas pats hečbeks, bet par to var prasīt par 10’000 € vairāk. Lai gan ZOE jaunā versija nav krosovers, zelta akcenti un jaunas šuves ļauj pacelt cenu. Situācijā, kurā pieejamība ir ļoti limitēta, cilvēki būs spiesti izvēlēties – pirkt jauno dārgāko versiju vai ciesties ilgāk. Tādā situācijā mēs iekļuvām jau 2019. gada beigās dēļ C-19 un Krievijas izraisītais karš Ukrainā autoindustriju iedzina dziļākā krīzē.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: