Renault trucks iepazīstina ar otrās paaudzes elektriskajām kravas automašīnām: pilnu z.e. sēriju ar masu no 3,5 līdz 26 tonnām

0
Renault trucks

Renault Trucks D (līdz 300 km starp uzlādēm reālos apstākļos) un Renault Trucks D Wide (līdz 200 km) Z.E. būs pieejami tirgū 2019. gadā. Savukārt, Renault Master Z.E. (NEDC ciklā (bez kravas): 200 km, reālos apstākļos (piekrauts): 120 km) būs pieejams jau 2018. gadā.

Izmantojot ātro līdzstrāvas uzlādi ar 150 kW Combo CS savienotāju, Renault Trucks D Z.E. un Renault Trucks D Wide Z.E. litija jonu akumulatorus var uzlādēt vienas līdz divu stundu laikā. Izmantojot maiņstrāvu, 300 kWh akumulatoru var uzlādēt pa nakti (12 stundu laikā). Tādā gadījumā pilnīgi pietiek ar trīsfāžu 380 V 32 A rūpniecisko elektrības ligzdu.

Renault Z.E. (zero emission – nulle izmešu) sērija pēc desmit gadus ilgiem izmēģinājumiem reālos darba apstākļos, sadarbojoties ar klientiem, Renault Trucks ir laidis klajā otrās paaudzes elektriskos transportlīdzekļus: Renault Master Z.E., Renault Trucks D Z.E. un Renault Trucks D Wide Z.E. Piedāvājumā ietilpst pilna transportlīdzekļu gamma ar masu no 3,5 līdz 26 tonnām, kas ir īpaši piemēroti lietošanai pilsētā.

“Elektromobiļu lielākais ieguvums ir saistāms ar ekoloģiju, proti, pilsētās kļūst tīrāks gaiss, uzlabojot pilsētnieku veselību, kā arī tiek saglabāti fosilās degvielas resursi. Šādu kravas automašīnu nonākšanas masu ražošanā ir jaunums visā pasaulē. Arī Latvijā ir klienti, kuri jau par to interesējas, kā rezultātā mēs strādāsim pie tā, lai šādas automašīnas parādītos arī vietējā kravas automašīnu tirgū. Jāatzīst, ka Latvijā nav pietiekami sakārtota infrastruktūra, lai ar elektromobiļiem spētu veikt garākus pārvadājumus, taču kravu pārvadājumiem pilsētas robežās tie ir gana piemēroti,” stāsta Renault Trucks Latvia pārdošanas daļas vadītājs Arvis Tauriņš.

Renault Trucks Z.E. transportlīdzekļi ir ideāls risinājums gaisa kvalitātes uzlabošanai un sastrēgumu mazināšanai, jo, pateicoties klusajai darbībai, tie ļauj piegādāt preces nakts stundās un nerada ne vietējo piesārņojumu, ne CO2 izmešus.

Avots: Renault Trucks Latvija

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: