Tiešsaistes seminārs-diskusija “Biogāze vai elektromobilitāte – kura AER tehnoloģija ļaus sasniegt izvirzītos mērķus transportam 2030.gadā?”

1

Latvijā ir attīstīta biogāzes nozare. Pēdējos gados Latvijā strauji aug elektrotransportlīdzekļu skaits. Kurai tehnoloģijai ir lielāks potenciāls Latvijā?

Biogāze vai elektromobilitāte

Biogāze vai elektromobilitāte

Latvijā ir attīstīta biogāzes nozare. Pēdējos gados Latvijā strauji aug elektrotransportlīdzekļu skaits. Kurai tehnoloģijai ir lielāks potenciāls Latvijā?

Latvijā ir attīstīta biogāzes nozare. Pašreiz biogāze tiek izmantota elektroenerģijas ražošanai. Biogāzi var izmantot arī biometāna ražošanai un lietot transportā, aizvietojot fosilo degvielu. Seminārā tiks aplūkoti biogāzes ražošanas efektivitātes un klimata aspekti, lai noteiktu biogāzes ražošanas ilgtspējību.

Pēdējos gados Latvijā strauji aug elektrotransportlīdzekļu skaits. Seminārā tiks aplūkota elektromobilitātes esošā situācija un perspektīvas, kā arī prezentēta Eiropas valstu labās prakses piemēri elektromobilitātes attīstībai.

Galvenais jautājums, uz kuru tiks meklēta atbilde semināra laikā, ir kurai tehnoloģijai ir lielāks potenciāls Latvijā, lai sasniegtu izvirzītos mērķus transportam 2030. gadā.

Tiešsaistes seminārs-diskusija “BIOGĀZE VAI ELEKTROMOBILITĀTE – KURA AER TEHNOLOĢIJA ĻAUS SASNIEGT IZVIRZĪTOS MĒRĶUS TRANSPORTAM 2030. GADĀ? ” notiks otrdien, 8. decembrī, no plkst. 14:00 līdz 16:00 MS Teams platformā.

PROGRAMMA

Dalība vebinārā ir bez maksas, lūdzam iepriekš pieteikties, aizpildot saitē redzamo reģistrācijas formu. Pēc reģistrēšanās Jums tiks nosūtīta saite uz MS Teams platformu.

Vebinārs tiek īstenots Valsts pētījuma programmas “Enerģētika” projekta “Ilgtspējīga un atjaunīga transporta politikas formulēšana Latvijā (4muLATe)”,VPP-EM-2018/AER-2-0003, ietvarā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
1 Komentārs
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Riepa
07/12/2020 11:06

Provokatīvi ir elektromobilitātē saukt par AER tehnoloģiju. Pat lietojot koģenerācijā iegūtu elektrību tie iekļaujās ES normās. Un lietot “vai” ir tāpat kā pajautāt, kuru bērnu tu mīli meitu vai dēlu.

1
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: