Biogāze vai elektromobilitāte

Tiešsaistes seminārs-diskusija “Biogāze vai elektromobilitāte – kura AER tehnoloģija ļaus sasniegt izvirzītos mērķus transportam 2030.gadā?”

Latvijā ir attīstīta biogāzes nozare. Pēdējos gados Latvijā strauji aug elektrotransportlīdzekļu skaits. Kurai tehnoloģijai ir lielāks potenciāls Latvijā?

Latvijā ir attīstīta biogāzes nozare. Pašreiz biogāze tiek izmantota elektroenerģijas ražošanai. Biogāzi var izmantot arī biometāna ražošanai un lietot transportā, aizvietojot fosilo degvielu. Seminārā tiks aplūkoti biogāzes ražošanas efektivitātes un klimata aspekti, lai noteiktu biogāzes ražošanas ilgtspējību.

Pēdējos gados Latvijā strauji aug elektrotransportlīdzekļu skaits. Seminārā tiks aplūkota elektromobilitātes esošā situācija un perspektīvas, kā arī prezentēta Eiropas valstu labās prakses piemēri elektromobilitātes attīstībai.

Galvenais jautājums, uz kuru tiks meklēta atbilde semināra laikā, ir kurai tehnoloģijai ir lielāks potenciāls Latvijā, lai sasniegtu izvirzītos mērķus transportam 2030. gadā.

Tiešsaistes seminārs-diskusija “BIOGĀZE VAI ELEKTROMOBILITĀTE – KURA AER TEHNOLOĢIJA ĻAUS SASNIEGT IZVIRZĪTOS MĒRĶUS TRANSPORTAM 2030. GADĀ? ” notiks otrdien, 8. decembrī, no plkst. 14:00 līdz 16:00 MS Teams platformā.

PROGRAMMA

Dalība vebinārā ir bez maksas, lūdzam iepriekš pieteikties, aizpildot saitē redzamo reģistrācijas formu. Pēc reģistrēšanās Jums tiks nosūtīta saite uz MS Teams platformu.

  Uzsākta saules paneļu uzstādīšana uz Gulbenes pašvaldības administrācijas ēkas jumta

Vebinārs tiek īstenots Valsts pētījuma programmas “Enerģētika” projekta “Ilgtspējīga un atjaunīga transporta politikas formulēšana Latvijā (4muLATe)”,VPP-EM-2018/AER-2-0003, ietvarā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Tiešsaistes seminārs-diskusija “Biogāze vai elektromobilitāte – kura AER tehnoloģija ļaus sasniegt izvirzītos mērķus transportam 2030.gadā?” 1