SimpleCharge piedāvā bezmaksas uzlādes stacijas

0

SimpleCharge ir jaunuzņēmums, kas piedāvā inovatīvas elektroauto uzlādes stacijas, ko var izvietot uz gaismas stabiem. Ar šī gada 1. augustu, uzņēmums piedāvā nedz tikai iegādāties vai iznomāt iekārtas bet arī uzstādīt tās pie Tavām mājām bez maksas.

Simplecharge Uzlādes Stacija Vesetas Ielā

SimpleCharge uzlādes stacija Vesetas ielā (Avots: SimpleCharge Facebook lapa)

SimpleCharge ir jaunuzņēmums, kas piedāvā inovatīvas elektroauto uzlādes stacijas, ko var izvietot uz gaismas stabiem. Ar šī gada 1. augustu, uzņēmums piedāvā nedz tikai iegādāties vai iznomāt iekārtas bet arī uzstādīt tās pie Tavām mājām bez maksas. Šādā veidā SimpleCharge vēlas mazināt nevienlīdzību elektroauto uzlādes infrastruktūras pieejamībā, skaidro Artis Markots, uzņēmuma izpilddirektors.

Līdz ar 2023.gada jūlija izskaņu Latvijā ir reģistrēti teju 5314 elektroauto. Straujais pieaugums no 3832 vienībām gada sākumā var tikt skaidrots ar valsts subsīdiju ieviešanu elektroauto iegādei, kā arī ar elektroauto cenu krišanos kopā ar piedāvājuma palielināšanos. Šāda veida izaugsmi, prognozējams, ka novērosim vēl tikai pāris gadus, jo vairākums Latvijas iedzīvotāju (66%) dzīvo daudzdzīvokļu mājās, kur pie mājām nav pieejama elektroauto uzlāde. Tas ir svarīgs aspekts, lai lemtu par labu elektroauto iegādei, jo ierasti 80% no elektroauto uzlādes notiek tieši mājas apstākļos, kur tas ir visērtāk.

Lai risinātu šo problēmu laicīgi, jaunuzņēmums SimpleCharge ir izstrādājis un darbībā pārbaudījis elektroauto uzlādes staciju, ko ir viegli pielikt pie jebkura gaismas staba pilsētā. Šāda pieeja ļauj elektroauto uzlādes infrastruktūru attīstīt  bez lieliem ieguldījumiem jaunā infrastruktūrā. SimpleCharge komanda šo risinājumu jau ražo un operē kopš 2021.gada noslēguma, un Rīgā ir izvietojusi jau 7 uzlādes stacijas.

Komanda tiek aktīvi atbalstīta no EIT Urban Mobility, kur uzņēmums ir saņēmis atbalstu jauna biznesa modeļa izmēģināšanai, kurā uzlādes iekārtas tiek piedāvātas nomā vietējiem biznesiem un komūnām. EIT Urban Mobility tiek atbalstīts no Eiropas Inovāciju un Tehnoloģiju Institūta (EIT) puses, kas ir Eiropas Savienības iestāde.

SimpleCharge uzlādes stacijas risinājums pie ielas gaismas staba
SimpleCharge uzlādes risinājums pie ielas gaismas staba (Publicitātes attēls)

Pēdējā gada notikumi rāda, ka mūsu valsts iedzīvotāju labklājība ir ļoti atkarīga no globālajām naftas cenu svārstībām, jo degvielas cenas kāpums tieši ietekmē iepirkuma groza vērtību. Mūsu visu alternatīva ir pārsēšanās uz elektroauto, jo tiem nepieciešamo elektroenerģiju varam saražot mēs paši no atjaunojamajiem dabas resursiem, tādā veidā pastiprinot mūsu valsts neatkarību. Tādēļ risinājumi kā SimpleCharge, kas ļauj ātri un viegli attīstīt elektroauto uzlādes infrastruktūru, ir ļoti svarīgi mūsu ekonomikas drošībai ilgtermiņā.

Kristaps Elvis Volks, uzņēmuma biznesa attīstības vadītājs

Līdz ar 2023.gada 1.augustu jaunuzņēmums piedāvā bez maksas uzstādīt SimpleCharge uzlādes stacijas no gaismas stabiem pie Jūsu mājām.

Mūsu pieredzē, runājot ar infrastruktūru operatoriem, elektroauto īpašniekiem un stāvvietu operatoriem, mēs redzam, ka tirgus nevēlas investēt elektroauto uzlādes infrastruktūrā lielas summas, jo patreiz elektroauto skaits, it īpaši, mikrorajonos ir ļoti niecīgs, tādēļ nomas piedāvājums, lai pārbaudītu pieprasījumu pēc uzlādēm, ir inovatīvs piedāvājums tirgū.

SimpleCharge vadītājs Artis Markots

Tas ir iespējams , jo, izmantojot SimpleCharge risinājumu, nav nepieciešams izbūvēt jaunu infrastruktūru, un vienas iekārtas instalācija aizņem zem vienas stundas. SimpleCharge vēlas nodrošināt “tiltu”, kas palīdzēs cilvēkiem arī mikrorajonos lemt par labu elektroauto iegādei. To SimpleCharge nodrošina piedāvājot 3 biznesa modeļus – bezmaksas, uz kuru var pieteikties ik katrs, kā arī uzlādes iekārtas iegādi un nomu. Lai pieteiktu savu piemājas apgaismojuma stabu bezmaksas stacijai dodies uz simplecharge.lv un aizpildi pieteikumu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: