Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunojamajā enerģijā

Tesla ģimenes bilde

Tesla “ģimenes bilde”

2018. gada 27. augusts

Tesla ir publicējuši “ģimenes bildi”, kurā ir redzami visi šobrīd aktuālie automobiļi.

Pēdējā mēneši skaļākie virsraksti par Tesla ir saistībā ar Īlona Maska (Elon Musk) ierakstiem blogā par uzņēmuma privatizēšanu. Tik lielas izmaiņas šim uzņēmumam piesaista lielu uzmanību, bet nevajadzētu aizmirst par to, ko šis uzņēmums rada, tā produktiem.

Trīs no Tesla produktiem ir veikuši kardinālas auto transporta nozares izmaiņas. Tagad uzņēmums ir tuvu tam, lai uz ražošanas lentes palaistu ceturto produktu – Semi, ko prezentēja pagājušajā gadā. Ja Semi atbildīs tam, ko tika paziņots pirms gada, tad kravu pārvadāšanas industrija arī piedzīvos lielas izmaiņas.

Šī “ģimenes bilde”, ko Tesla preses relīzē dēvē par “SX3Semi-Family” (“SX3Semi-Ģimene”), atgādina par to, cik svarīgi ir šie produkti. Ne viss tiem ir perfekts, bet bez šaubām Tesla veicina pāreju uz bezizmešu transportu.

Bildē varēja būt arī Roadster, jo Semi jau ir bildē. Abi šie vēl nav pieejami (rezervācijas ir iespējams veikt), bet Semi ienāks tirgū jau nākamgad.

Avots: Electrek

Kārlis Mendziņš

Atrasts mētājamies pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Tesla "ģimenes bilde" 1

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no