Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Tesla Model 3

Tesla Model 3 ir vispārdotākā automašīna ASV

2018. gada 6. augusts

Tesla Model 3 ir vispārdotākā automašīna ASV, ja salīdzina ar mazām un vidēja izmēra luksusa mašīnām.

Zaharijs Šakans (Zachary Shakan) ir apkopojis datus no GoodCarBadCar un pieejamo informāciju par Tesla Model 3 produkciju, lai noskaidrotu ASV jūlija pārdoto automašīnu apjomus. Viņš piebilst, ka minētās 16’000 pārdotās Tesla Model 3 vienības ir konservatīvs skaitlis.

Ja sadala automašīnas pa atsevišķiem

modeļiem, neviens modelis netuvinās pat tuvu Model 3. Mercedes C-Class ieņem otro vietu ar 6’029 pārdotām vienībām. Tomēr, ja apvieno automašīnas pa markām, tad konkurence ir nedaudz sīvāka – BMW 2 + 3 + 4 + 5 Series ir otrajā vietā ar 12’811 pārdotām vienībām, Mercedes C + CLA + CLS + E-Class ir trešajā vietā (11’835) un Audi A3 + A4 + A5 + A6 + A7 ir ceturtajā vietā (9’282).

Un šādi rezultāti ir nepievienojot Tesla Model S pie kopskaita. Ir pamats domāt, ka Tesla turpinās izvirzīties vadībā, jo lētākais Model 3 vēl nav pieejams. Jautājums par to, kāpēc cilvēki izvēlas Tesla pāri citiem piedāvājumiem, ne vienmēr ir ar atbildi, ka tas ir labāk videi. Bieži vien tas ir prestiža jautājums. Nevienu publiski vairs nepārsteigsi ar to, ka esi nopircis BMW 3 Series, bet visi gribēs iesēsties Tesla Model 3.

Avots: CleanTechnica

Kārlis Mendziņš

Atrasts pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Tesla Model 3 ir vispārdotākā automašīna ASV 1

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no