Tesla Model 3 ir vispārdotākā automašīna ASV

0
Tesla Model 3

Tesla Model 3. Avots: tesla.com

Tesla Model 3 ir vispārdotākā automašīna ASV, ja salīdzina ar mazām un vidēja izmēra luksusa mašīnām.

Zaharijs Šakans (Zachary Shakan) ir apkopojis datus no GoodCarBadCar un pieejamo informāciju par Tesla Model 3 produkciju, lai noskaidrotu ASV jūlija pārdoto automašīnu apjomus. Viņš piebilst, ka minētās 16’000 pārdotās Tesla Model 3 vienības ir konservatīvs skaitlis.

Statistika

Ja sadala automašīnas pa atsevišķiem modeļiem, neviens modelis netuvinās pat tuvu Model 3. Mercedes C-Class ieņem otro vietu ar 6’029 pārdotām vienībām. Tomēr, ja apvieno automašīnas pa markām, tad konkurence ir nedaudz sīvāka – BMW 2 + 3 + 4 + 5 Series ir otrajā vietā ar 12’811 pārdotām vienībām, Mercedes C + CLA + CLS + E-Class ir trešajā vietā (11’835) un Audi A3 + A4 + A5 + A6 + A7 ir ceturtajā vietā (9’282).

Statistika

Un šādi rezultāti ir nepievienojot Tesla Model S pie kopskaita. Ir pamats domāt, ka Tesla turpinās izvirzīties vadībā, jo lētākais Model 3 vēl nav pieejams. Jautājums par to, kāpēc cilvēki izvēlas Tesla pāri citiem piedāvājumiem, ne vienmēr ir ar atbildi, ka tas ir labāk videi. Bieži vien tas ir prestiža jautājums. Nevienu publiski vairs nepārsteigsi ar to, ka esi nopircis BMW 3 Series, bet visi gribēs iesēsties Tesla Model 3.

Avots: CleanTechnica

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: