Saule tuvāk kā jebkad – Uzlādēts veikals papildināts ar “Saules sistēmu” kategoriju

2

Šodien Uzlādēts.lv paziņo par jaunas kategorijas pievienošanu online veikala sadaļai. Starp plašo elektroauto uzlādes staciju piedāvājumu klāstu tagad ir arī “Saules sistēmu” kategorija ar inovatīvajiem Huawei invertoriem un jaudīgajiem Trina Solar saules paneļiem.

Saules paneļi saulrietā

Saules paneļi saulrietā

Šodien Uzlādēts.lv paziņo par jaunas kategorijas pievienošanu online veikala sadaļai. Starp plašo elektroauto uzlādes staciju piedāvājumu klāstu tagad ir arī “Saules sistēmu” kategorija ar inovatīvajiem Huawei invertoriem un jaudīgajiem Trina Solar saules paneļiem.

Zaļāks domāšanas veids dod iespēju izmantot atjaunīgo enerģiju un piedāvā veidu, kā samazināt elektroenerģijas rēķinus. Saules sistēmas ļauj izmantot dabai draudzīgaku enerģiju mājsaimniecībām un uzņēmumiem visā Latvijā, jo saules sistēmas ir kļuvušas pieejamākas un lētākas kā jebkad agrāk.

Saules enerģijas sistēmu priekšrocības:

Atjaunojams enerģijas avots

Svarīgākā saules paneļu priekšrocība ir tā, ka saules enerģija ir atjaunojams enerģijas avots. To var izmantot jebkur, kur spīd saule un saule spīd katru dienu. Atšķirībā no dažiem citiem enerģijas avotiem, saules enerģija neizsīkst – saskaņā ar zinātnieku aprēķiniem, saule spīdēs vēl vismaz 5 miljardus gadu. Pietiekoši, lai saražotu ļoti, ļoti daudz enerģijas.

Mazāki elektrības rēķini

Ņemot vērā, ka šādā veidā var apmierināt vismaz daļu no enerģijas vajadzībām, arī elektrības patēriņš un izmaksas ievērojami saruks. Tas, cik daudz ietaupīsiet, būs atkarīgs no saules paneļu jaudas un mājsaimniecības elektrības patēriņa.

Zemākas uzturēšanas izmaksas

Saules paneļiem parasti nav vajadzīga laikietilpīga un sarežģīta apkope. Turklāt labākie ražotāji kā TRINA SOLAR nodrošina veiktspējas garantiju līdz pat 25 gadiem, jo tiem ir zema degradācija.

Saules paneļiem nav arī kustīgo daļu, kas laika gaitā varētu nodilt. Vienīgā daļa, kas jāmaina ik pēc 5 – 10 gadiem, ir saules paneļa invertors, jo tas nepārtraukti darbojas, lai saules enerģiju pārvērstu elektroenerģijā. Regulāra apkope jānodrošina arī kabeļiem, kas gādā, lai sistēma darbojas ar maksimālu efektivitāti.

Huawei invertoriem ir 10 gadu garantija un ražotājs sevi ir pierādījis kā kvalitatīvu pakalpojumu sniedzējs jau vairākus gadus.

Inovatīvi risinājumi

Tehnoloģijas strauji attīstās arī šajā nozarē, tādēļ nemitīgi tiek strādāts pie inovatīviem risinājumiem, ļaujot no saules paneļiem gūt arvien lielāku efektivitāti piemēram 420 w paneļos ir 21% un līdz pat 21,8% jaudīgākajos paneļos.

Trina Solar Vertex S paneļi un Huawei invertori jau ir pieejami Uzlādēts online veikalā, nāc un domā zaļāk.

Uzlādēts.lv ir vienīgais medijs Latvijā, kas koncentrējais tikai uz bezizmešu transportlīdzekļiem un klimata pārmaiņām, sniedzot aktuālākos jaunumus šajās nozarēs, kā elektroauto, emobilitāte, zero-waste, eko mājas, zaļā enerģija, atjaunīgie energoresursi un zaļās domāšanas dzīvesveids.

veikals.uzladets.lv savā klāstā piedāvā elektro-auto uzlādes stacijas gan privātpersonām gan uzņēmumiem un tagad arī saules paneļus un invertorus.

Par zaļāku dzīvesveidu!

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
2 Komentāri
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Riepa
29/12/2022 13:21

Do dies, prātu izvairīties no zaļmaldināšanas (puspatiesībām un meliem) saules energoresursu racionālā izmantošanā!
Piemēram, uz zemes ir vietas, kur saules enerğijas paveids vēja enerğija ir rentablāks. Tas pats ir attiecībā uz saules radiācijas ne tikai redzamās gaismas spektra, bet arī akumulētās saules siltumenerğijas izmantošanu.
Par vēju. Psaulē pirmajā jūras peldośajā věja parkā (30MW) Skotijā ir sasniegta 54% uzstādītās jaudas izmantošana vidēji nu jau piecos gados. Cik zināms PV šis rādītājs ir piecas reizes zemāks.

armands
armands
Viesis
Atbilde  Riepa
27/01/2023 15:18

Bet cik tev tā ”jauda” ir svarīga? Ja tu uzliec uz jumta 7 KW jaudas paneļus, tu LV saražo bik zem 7 MWh gadā, kas vidējai mājsaimniecībai ir ok. Jā, zema jauda, bet… tāpat tu ne vēja propelleri tur liksi, ne tu HES izbūvēsi, ja vien nav strauts kāds blakus 😀 ne arī no dīzeļģeneratora ražosi.
Ko nozīmē ”racionāla izmantošana”, kad tev ir jumts vai laukos piemājas pļava, kuru tu tāpat neizmanto. Daži vispār ārzemēs saka, ka aitas ganās zem paneļiem un guļ tur ēnā pa karstāko laiku.

Skaidrs, ka visracionālāk būtu vnk AES vienā vietā uzlikt un viss, ir gan jauda, gan maz vietas aizņem. Bet LV nav gluži tā, ka katrs ha zemes ir zelta vērtībā. Vēl jo vairāk, ja tā nav zeme, bet mājas jumts.

Pēdējoreiz rediģēja 1 gads atpakaļ armands
2
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: