Ventspilī uzsākta elektroautobusu testēšana ar pasažieriem

0

eBuss projekta ietvaros ar Eiropas Savienības fonda līdzfinansējumu ir piegādāti pirmie elektroautobusi, kuriem ir uzsākta testēšana pasažieru pārvadājumos. Testa braucieni tiek veikti 22.maršrutā.

Universals OPP 907 Ventspilī

Universals OPP 907 Ventspilī (Publicitātes foto)

eBuss projekta ietvaros ar Eiropas Savienības fonda līdzfinansējumu ir piegādāti pirmie elektroautobusi, kuriem ir uzsākta testēšana pasažieru pārvadājumos. Testa braucieni tiek veikti 22.maršrutā.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300

Saskaņā ar noslēgto līgumu PSIA “Ventspils reiss” autobusus pieņems tikai pēc 30 dienu veiksmīgiem testa braucieniem pasažieru pārvadājumos.  Sākotnēji autobusi tika testēti bez pasažieriem, bet šonedēļ ir uzsākts nākamais posms, autobusiem braucot maršrutā un pārvadājot pasažierus.

“Braucot testa braucienus, viss bija normāli. Protams, braukt ir citādāk nekā ar parasto autobusu, nav jāpārslēdz ātrumi, var teikt, ka mazāk darba. Bet var just to, ka braukšana pēc sajūtām ir klasi augstāk.”

Autobusa vadītājs Arnolds

Brauciena laikā pasažierim ir iespēja redzēt un atrasties autobusā brīdī, kad tiek veikta elektroautobusa uzlāde kādā no pantogrāfa tipa uzlādes stacijām 22. maršruta gala punktos.

Lielu atšķirību braucot nejutu. Bet ir laba sajūta, apzinoties to, ka pārvietojos ar videi draudzīgāku transportu. Prieks, ka pilsēta attīstās!

Pasažieres komentārs

Būvdarbi un piegādes tiek veiktas projekta “Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru Ventspilī (eBuss)” (Nr.4.5.1.2/17/I/004) ietvaros. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas 5’444’000 EUR, Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalsts 85% no attiecināmajiem izdevumiem jeb 4’628’250 EUR.

Avots: ventspilsreiss.lv

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: