Arī Subaru krīt nost riteņi: atsauc Solterra

0

Lai gan likās, ka problēmas ar riteņu nokrišanu jau ir beigušās, Subaru nesen izziņoja jaunu atsaukumu. Īpašniekiem iesaka nebraukt ar mašīnu līdz nav salabota kļūda.

Subaru Solterra

Subaru Solterra

Lai gan likās, ka problēmas ar riteņu nokrišanu jau ir beigušās, Subaru nesen izziņoja jaunu atsaukumu. Īpašniekiem iesaka nebraukt ar mašīnu līdz nav salabota kļūda.

Subaru un Toyota apvienojās, lai radītu jauno elektroauto, kas Toyota izpildījumā saucās bZ4x un Subaru – Solterra. Diemžēl, šo elektroauto vajā vienas vienīgas likstas jau vēl pirms izlaišanas, kas aprakstītas šajā rakstā. Viena no tām – riteņu krišana nost. Lai gan likās, ka šī problēma nu jau ir atrisināta, Subaru nesen izziņoja jaunu atsaukumu dēļ iespējas, ka riteņi var braukšanas laikā nokrist.

Šis atsaukums, kā ziņo Car and Driver attiecas uz nedaudz vairāk nekā 1000 modeļiem ar 2023. gada ražošanas datumu, kuru riteņus ir pielikuši konkrēts apakšuzņēmums. Subaru ziņo, ka automašīnas, kas ir viņu pašu vai citu apakšuzņēmumu saliktas, netiek atsauktas, jo tām šī problēma nav novērota. Nav ziņu, vai šī problēma ir aktuāla arī Toyota bZ4x.

Labojums izklausās gaužām vienkāršs. Subaru saka, ka neviens nedrīkst braukt ar šīm Solterra, jo pastāv iespēja, ka riteņi var nokrist. Tā vietā Solterra īpašniekiem vajadzētu piezvanīt savam vietējam izplatītājam, lai to nogādātu uz servisu un pārbaudītu un, ja nepieciešams, rumbas skrūves piegrieztu atbilstoši pareizajām specifikācijām. Nogādāšanas un remonta izmaksas uzņemsies Subaru.

Pēc atsaukuma apraksta neliekas, ka līdzīgas problēmas ir sagaidāmas Eiropas tirgum paredzētajiem modeļiem, bet lieku reizi pārbaudīt, vai riteņi kārtīgi pieskrūvēti nenāktu par sliktu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

4 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: