Aston Martin atrāda RapidE baterijas

0
Rapid E

Šobrīd ir pieejams tikai ieraksts iekš Twitter no Aston Martin prezidenta, bet tas parāda apjomīgu darbu.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300
932x300 Uzladets Lv

Aston Martin Prezidents un Grupas Vadošais izpilddirektors Endijs Palmers (Andy Palmer) ir publicējis bildi ar aprakstu, kurā ir redzama uzņēmuma pirmā elektromobiļa RapidE bateriju paka.

“Nozīmīgs solis uz priekšu pēc bezimešu snieguma priekš [Aston Martin]. Šis ir pirmais ražošanas mēģinājums priekš RapidE, Aston pirmā elektromobiļa. Zīmīgi, ka tā ir 800V sistēma. Visdrīzāk, pirmā tāda, kad tiks piegādāta 155 laimīgajiem klientiem 2019. gada nogalē.”

Citā Twitter ierakstā, atbildot uz lietotāju Dunkie5150 komentāru, Palmers paskaidro, ka vairāk informācija tiks pasniegta vēlāk, bet viens no atslēgas atribūtiem priekš RapidE būs lietojama veiktspēja priekš Nurburgringas trases un 155 jūdzes/stundā (250 km/h) maksimālais ātrums.

Jāpiemin, ka arī Porsche strādā pie šāda veida sistēmas. Tā būs sīva cīņa starp abiem autoražotājiem par pirmo vietu pie klientu garāžām.

Palmers iepriekš teicis, ka RapidE būs domāts cilvēkiem, kas vēlas ko vairāk kā Tesla spēj piedāvāt. Baumo, ka šis elektromobilis spēs veikt 340 km ar vienu uzlādi un tam būs 800 Zs.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: