Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Rapid E

Aston Martin atrāda RapidE baterijas

2018. gada 22. augusts

Šobrīd ir pieejams tikai ieraksts iekš Twitter no Aston Martin prezidenta, bet tas parāda apjomīgu darbu.

Aston Martin Prezidents un Grupas Vadošais izpilddirektors Endijs Palmers (Andy Palmer) ir publicējis bildi ar aprakstu, kurā ir redzama uzņēmuma pirmā elektromobiļa RapidE bateriju paka.

“Nozīmīgs solis uz priekšu pēc bezimešu snieguma priekš [Aston Martin]. Šis ir pirmais ražošanas mēģinājums priekš RapidE, Aston pirmā elektromobiļa. Zīmīgi, ka tā ir 800V sistēma. Visdrīzāk, pirmā tāda, kad tiks piegādāta 155 laimīgajiem klientiem 2019. gada nogalē.”

Citā Twitter ierakstā, atbildot uz lietotāju Dunkie5150 komentāru, Palmers paskaidro, ka vairāk informācija tiks pasniegta vēlāk, bet viens no atslēgas atribūtiem priekš RapidE būs lietojama veiktspēja priekš Nurburgringas trases un 155 jūdzes/stundā (250 km/h) maksimālais ātrums.

Jāpiemin, ka arī Porsche strādā pie šāda veida sistēmas. Tā būs sīva cīņa starp abiem autoražotājiem par pirmo vietu pie klientu garāžām.

Palmers iepriekš teicis, ka RapidE būs domāts cilvēkiem, kas vēlas ko vairāk kā Tesla spēj piedāvāt. Baumo, ka šis elektromobilis spēs veikt 340 km ar vienu uzlādi un tam būs 800 Zs.

Kārlis Mendziņš

Atrasts pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Aston Martin atrāda RapidE baterijas 1

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no