Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis elektroauto un atjaunīgās enerģijas pasaulē

CSC City Slicker elektriskais motocikls

Elektriskais motocikls, kas ir lēts

2018. gada 23. augusts

California Scooter Company ir paziņojuši par elektrisko motociklu, kas maksās vien 2’155 €.

Lēts motocikls ne vienmēr ir tas, kas ir pieejams salonos. It īpaši, ja runa iet par elektriskajiem motocikliem. Ir daži varianti Indijā, bet importēšanas izmaksas šos motociklus neļauj uztvert kā lētus. Iespējams cits stāsts būs par California Scooter Company Motorcycles (CSC) radīto City Slicker, kura cena ir 2’495 $ jeb 2’155 € (, neieskaitot importēšana). Tas būs pieejams sākot no septembra vidus vai beigām, bet jau ir iespējams veikt rezervāciju, iemaksājot 500 $ depozītu.

CSC ir pazīstami kā ļoti lētu motociklu brends, kura motocikli maksā starp 2’000 un 5’000 $. Paši motocikli tiek taisīti Ķīnā, izmantojot CSC standartus. City Slicker vizuāli atgādina Kawasaki Z900 – slaids siluets ar viegli platāku riteņu bāzi, kas rada saspiestu izskatu. Tas sver vien 100 kg, spēj attīstīt 76 km/h lielu ātrumu un var veikt no 60 līdz 100 km starp uzlādēm.

Pilna uzlāde no 230 V rozetes prasīs 3 – 4 stundas. Tur, kur citiem motocikliem ir benzīna bāka, ir cimdu nodalījums. Instrumentu panelis rāda aktuālo informāciju par ātrumu, nobraukto distanci un baterijas stāvokli. Lai labāk pārvaldītu braukšanas manieri, ir pieejami divi braukšanas režīmi un atpakaļgaitas režīms.

“Mēs cieši strādājām ar Zongshen [viens no lielākajiem Ķīnas motociklu ražotājiem], lai radītu šo ļoti lēto, augstas kvalitātes motociklu, kas ir pielāgots ASV prasībām. Motocikls ir pasaules klases kvalitātes un ar to braukt ir jautri,” Stīvs Seidners (Steve Seidner), CSC galvenais izpilddirektors, par City Slicker.

Avots: RideApart

 

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Kārlis Mendziņš
balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Elektriskais motocikls, kas ir lēts 1
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x
()
x

Teksta kļūdas atskaite

Sekojošais teksts tiks nosūtīts mūsu redaktoriem: