Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

BMW iX3

BMW 2020. gadā izlaidīs iX3 – elektrisko X3 versiju

2018. gada 27. marts

BMW ikgadējā finanšu preses konferencē uzņēmuma valdes loceklis Haralds Krūgers (Harald Kruger) solīja, ka sabiedrība tiks iepazīstināta ar iX3 2020. gadā. Sākot ar šo modeli, BMW būs spējīgs jebkuru savu modeli pārveidot uz pilnīgi elektrisku, kas nozīmē to, ka varētu arī ieraudzīt daudzus citus BMW modeļus ar elektriskajiem dzinējiem. Jau tagad BMW ir rezervējis visus nosaukumus no iX1 līdz iX9.

iX3, acīmredzot, būs pirmais no daudziem. Tas jau ir veicis izmēģinājumus polārajā lokā, bet detaļas par to nav pieejamas. Ņemot vērā to, ko sola Jaguar I-Pace un Audi e-tron, var sagaidīt 450 km starp uzlādēm.

Jau aprīlī Pekinas Motoru Izstādē varēs aplūkot šo BMW veikumu, kurā arī tiks pastāstīts vairāk par to. iX3, kā saka BMW, būs tikai pirmais no šogad prezentētajiem modeļiem. Iespējams, i4 arī tiks atrādīts šogad. Ar iX3 un i4 savā paspārnē BMW varēs beidzot sacensties ar Tesla.

Avots: Auto express

Kārlis Mendziņš

Atrasts mētājamies pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
BMW 2020. gadā izlaidīs iX3 - elektrisko X3 versiju 1

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no