Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

BMW i3

BMW i3 dalās ar elektrību, lai darbinātu citas elektroierīces

2018. gada 22. augusts

Jauns video no BMW atrāda BMW i3 nākotni, kurā tas spēj darbināt elektriskos instrumentus.

Pie video atrodamais apraksts ir šāds:

“Ieskats BMW i nākotnē. ‘Vienkāršā dzīve’.

BMW i3 pārvadā lielu daudzumu elektriskā energoresursa. Bieži vien vairāk kā nepieciešams braukšanai. Šis video parāda, kas ir iespējams ar to. BMW i inženieri pie tā strādā.. (BMW i3 kā elektroenerģijas punkts)”

Acīmredzot, BMW domā par transports-tīkls vai transports-mājoklis sistēmu, kurā enerģija no baterijām var tikt piegādāta citām elektroierīcēm vai pat mājai. Pašreizējā i3 baterija gan ir salīdzinoši maza (33 kWh) priekš šādas sistēmas. Tā būtu piemērota tad, ja jāveic mazi ceļojumi vai jādarbina maz tērējošas ierīces. Tomēr baumotais nākamais i3 jau būtu tam vairāk piemērots.

Ar šādu transportlīdzekli mūsdienu cilvēks varētu doties ceļojumos ar mašīnu un neuztraukties par savu elektroierīču uzlādi. Var sagaidīt, ka aizvien vairāk cilvēku uz festivāliem kā Positivus dotos ar automašīnu.

BMW baterijas tiek izmantotas arī citās sistēmās, kas saistītas ar elektrības tīklu.

Kārlis Mendziņš

Atrasts mētājamies pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
BMW i3 dalās ar elektrību, lai darbinātu citas elektroierīces 1

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no