Ar 40 000 pasūtījumiem Dacia Spring demokratizē elektrisko mobilitāti

0

Jau kopš oktobra pirmie klienti ierodas pie Dacia oficiālajiem pārstāvjiem, lai saņemtu savus Dacia Spring automobiļus, kas tika pasūtīti iepriekš – laika posmā no 2021. gada marta līdz jūnijam.

Dacia Spring

Dacia Spring

Jau kopš oktobra pirmie klienti ierodas pie Dacia oficiālajiem pārstāvjiem, lai saņemtu savus Dacia Spring automobiļus, kas tika pasūtīti iepriekš – laika posmā no 2021. gada marta līdz jūnijam.

Vairākās Eiropas valstīs, piemēram, Francijā, Itālijā, Vācijā, Rumānijā, Spānijā u.c., uzsāktā iepriekšējās pasūtīšanas programma guvusi lielus panākumus. Trīs mēnešu laikā tika veiktas vairāk nekā 16 000 rezervāciju.

  • Spring ir veiksmes stāsts ‒ astoņos mēnešos veikti vairāk nekā 40 000 pasūtījumu*.
  • Dacia Spring ir iekarojis uzticību, piesaistot zīmolam jaunus klientus.
  • Ar Dacia Spring elektriskā mobilitāte ir pieejama ikvienam, sākot no 89 eiro mēnesī (Francijā)**.

Un tas vēl nav viss. Visā Eiropā ‒ pilsētās, piepilsētās un lauku apvidos ‒ Spring turpina piesaistīt jaunus klientus. Kopš jūlija mēnesī vidēji tiek saņemti vairāk nekā 5 000 jaunu pasūtījumu.

Piedāvājot pilnībā elektrisku pilsētas automobili ar apvidus auto izskatu un par pieejamu cenu, zīmols Dacia ir pierādījis, ka stingri tur roku uz pulsa. Vienkāršā lietošana un uzlāde, kā arī līdz 305 km nobraukums ar vienu uzlādi (WLTP pilsētas ciklā, 230 km WLTP kombinētajā ciklā) padara šo auto par piemērotu pārvietošanās līdzekli lielākajai daļai to eiropiešu, kuri dienā nobrauc tikai ap 30 km. Un tas viss ‒ par nepārspējamu cenu, sākot no 89 eiro mēnesī**.

Spring piesaista tos klientus, kuri jau pārliecinājušies par Dacia automobiļu raksturīgākajām iezīmēm: pamatīgums, robustums, pieejamība un vislabākā cenas un kvalitātes attiecība. Tomēr pats svarīgākais ir tas, ka Spring turpina iekarot arī jaunu klientu sirdis ‒ lielākā daļa pircēju (Francijā ‒ 8 no 10) iegādājas Dacia automobili pirmo reizi.

Ar vairāk nekā 40 000 pasūtījumu astoņu mēnešu laikā modelis Spring ir piedzīvojis lielisku startu. Padarot elektromobilitāti pieejamu ikvienam, Spring piesaista gan tos klientus, kas jau pazīst Dacia zīmolu, gan arī lielu daļu jaunu klientu. R-EVolūcija ir kustībā!

Ksavjē Martinē (Xavier Martinet), Dacia pārdošanas un mārketinga direktors

* Ieskaitot jau 15 000 piegādāto auto.
** Sākot no 89 eiro mēnesī Francijā – līzings (ieskaitot bateriju) uz 49 mēnešiem ar pirmo iemaksu 7,114 EUR, samazinātu līdz 2,499,70 EUR pēc ekobonusa atskaitīšanas (līdzvērtīgs 2021. gada konversijas bonusa summai, ja tāda piemērojama) un 48 ikmēneša maksājumi 89,00 EUR apmērā.

Uzlādēts viedoklis

Dacia Spring spridzināja Itālijas tirgu, kļūstot par valsts populārāko EV oktobrī. Spring ir tieši tas, ko var sagaidīt no Dacia un, godīgi sakot, nav diži lielu konkurentu šim. Jā, tā ir maza automašīna, ar mazu bateriju, ar ne īpaši spīdošu uzlādi un uzrāvienu, bet par cenu, kas liek apsvērt tāda iegādi. It īpaši, ja no automašīnas prasa vien pārvietošanās funkciju. Uzlādēts iespaidi par to ir lasāmi šeit.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: