Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Eiropas sporta nedēļa

Eiropas Sporta nedēļa

2018. gada 18. septembris

Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiks ceturto gadu, šogad tā norisināsies no 23. līdz 30. septembrim un tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem.

Šobrīd jau noris Eiropas Mobilitātes nedēļa, bet jau nākamnedēļ Latviju sagaida jaunas aktivitātes nedēļas garumā – Eiropas Sporta nedēļa. Sports izglītības iestādēs, darba vietā, sporta un fitnesa klubos un sports brīvā dabā – šīs ir četras mērķauditorijas, kuras tiks uzsvērtas nedēļas garumā.

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros notiks aptuveni 1000 dažādi pasākumi visā Latvijā, kuros tiek plānots, ka piedalīsies ap 300’000 dalībniekiem.

Starp pasākumiem būs tādi, kā PČ ielu vingrošanā, “Māmiņu brokastis”, nūjošanas nodarbības, beisbola treniņš, olimpiskās dienas, nakts aktivitātes un dažādas konferences.

Vairāk informācijas var atrast šeit.

Kārlis Mendziņš

Atrasts pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Eiropas Sporta nedēļa 1

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no