Eleport atklās 5 jaunas elektroauto uzlādes stacijas Rīgā, Berģos un Ogrē

3

Līdz pavasara izskaņai Eleport paplašinās savu elektroauto uzlādes tīklu par piecām jaunām stacijām Rīgā, Berģos un Ogrē, kopumā nodrošinot deviņas pieslēgvietas.

Eleport uzlādes stacija t/c Domina

Eleport uzlādes stacija t/c Domina (Publicitātes foto)

Līdz pavasara izskaņai Eleport paplašinās savu elektroauto uzlādes tīklu par piecām jaunām stacijām Rīgā, Berģos un Ogrē, kopumā nodrošinot deviņas pieslēgvietas.

Paplašinot Eleport tīklu ārpus Rīgas robežām, tiks uzstādītas divas jaunas stacijas Berģos, lielveikala “Sky” stāvlaukumā, nodrošinot uzlādi četriem elektroauto vienlaicīgi. Savukārt Eleport tīklam tiks pievienota arī 50 kW ātrā uzlādes stacija, kas atrodas Ogrē, Brīvības ielā 15, pie Ogres Kultūras nama. Turpmāk šajā stacijā varēs norēķināties ar Eleport maksājumu iespējām, nodrošinot 330 km/h lielu uzlādes ātrumu jeb 100 km 20 minūšu laikā vienam elektroauto vienlaicīgi.

Mēs nepārtraukti meklējam jaunas vietas, kur paplašināt Eleport uzlādes tīklu, palielinot uzlādes staciju skaitu gan Rīgā, gan arī ārpus tās. Šobrīd elektroauto “piesātinājums” ir vērojams tieši Rīgā un tās apkaimē, taču paturot prātā, ka no 2035. gada jaunas iekšdedzes dzinēju automašīnas vairs nebūs iespējams iegādāties, šī ainava strauji mainīsies. Lai arī Latvija būtu savlaicīgi gatava Eiropas transporta nozares elektrifikācijai, mēs ejam uz priekšu, jau tagad nodrošinot elektroauto braucējiem ērtu un pieejamu infrastruktūru.

Kārlis Mendziņš, Eleport vadītājs Latvijā

Rīgā, Roberta Hirša ielā 1, Biznesa centra “Verde” teritorijā tiks uzstādītas divas 200 kW* ultra ātrās uzlādes stacijas ar 1250 km/h lielu uzlādes ātrumu jeb 100 km piecu minūšu laikā, vienlaicīgi nodrošinot uzlādi četriem elektroauto.

Jaunās uzlādes stacijas būs publiski pieejamas visiem elektroauto lietotājiem. 200 kW stacijas būs aprīkota ar diviem Eiropas standarta CCS2 kabeļiem, savukārt 50 kW stacijas būs aprīkotas gan ar CCS2 kabeli, gan ar CHAdeMO kabeli.

Eleport stacijās uzlādi var veikt gan reģistrēti klienti, izmantojot Eleport lietotni vai klienta karti, gan iepriekš nereģistrēti klienti, sekojot norādēm uz uzlādes stacijas un veicot priekšapmaksu uzlade.lv vai charge.eleport.com/lv mājaslapā.

*Norādītā jauda attiecas uz elektroauto, kas aprīkoti ar 800 V bateriju sistēmu. Elektroauto ar 400 V bateriju sistēmu šajās stacijās pieejamā jauda var atšķirties atkarībā no pieslēguma veida.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

4.5 4 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
3 Komentāri
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
nedarata
nedarata
Viesis
23/02/2023 13:36

“taču paturot prātā, ka 2035. gadā iekšdedzes dzinēju automašīnas vairs nebūs iespējams iegādāties,”
lietotas arī nē? bet 2036.g. jau varēs, tikai 2035.g. nevarēs?

Jevgenijs
Jevgenijs
Viesis
22/02/2023 21:13

Vai Saga ari tiks atverta uzlades stacija?

Kārlis Mendziņš
Atbilde  Jevgenijs
22/02/2023 23:07

Sola šī gada pirmajā pusē. Vēl ir daudz laika https://uzladets.lv/eleport-uzstadis-uzlades-stacijas-t-c-saga/

3
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: