FIAT radījis īpašu FIAT 500e versiju kopā ar JBL un Bočelli

0

FIAT 500 versiju klāsts ticis papildināts ar ekskluzīvo un elektrisko “La Prima by Bocelli” versiju, ko izstrādājis itāļu tenors Andrea Bočelli un sadarbībā ar vienu no pasaulē iecienītākajām skaņu kompānijām – JBL. Tas aprīkots ar ekskluzīvo JBL “Premium by Bocelli” audio sistēmu.

FIAT 500e JBL Premium by Bocelli

FIAT 500e JBL Premium by Bocelli

FIAT 500 versiju klāsts ticis papildināts ar ekskluzīvo un elektrisko “La Prima by Bocelli” versiju, ko izstrādājis itāļu tenors Andrea Bočelli un sadarbībā ar vienu no pasaulē iecienītākajām skaņu kompānijām – JBL. Tas aprīkots ar ekskluzīvo JBL “Premium by Bocelli” audio sistēmu.

Kā informē “Autobrava Motors” pārstāvis Uvis Braunfelds, īpašā Fiat 500e versija mūzikas cienītājiem būs pieejama no jūnija. Pēc FIAT Group izpilddirektora Olivjē Fransuā teiktā, jaunais Fiat 500e “La Prima by Bocelli” atšķirsies ar neparastiem vizuāliem elementiem, kuru galvenajās lomās ir Andrea Bočelli un akustiskās sistēmas ražotājs JBL.

Izveidojot jauno Bočelli FIAT 500e, mēs esam radījuši ne tikai automašīnu, bet sniedzam iespēju citur pasaulē izbaudīt kāds prieks ir braukt ar auto Itālijā. Mēs vēlējāmies, lai autovadītāji, ieslēdzot automašīnu skaņu sistēmu, justos kā slavenākā operas namā. Nospiežot pogu, jūs varat acumirklī pāriet populārākā itāļu tenora A. Bočelli perfektajā skaņas pasaulē.

FIAT Group izpilddirektors Olivjē Fransuā

Viņš uzsvēra, ka jaunais Fiat 500e ir pasaulē pirmais un vienīgais pilsētas elektroauto, kur estētika ir apvienota ar inovatīvu Premium JBL skaņas sistēmu. Radītā “Skaņu Telpa” ir maza un komfortabla, jo tā izveidota nelielas automašīnas salonā. Toties “Ierakstu Studija” ir Bočelli personīgi, meistarīgi veidots repertuārs, kurā iemūžināts mākslinieka unikālais talants.

FIAT 500e JBL Premium by Bocelli
FIAT 500e JBL Premium by Bocelli

Skaņas sistēma automātiski pielāgosies braukšanas ātrumam un palīdzēs nodrošināt vienādu mūzikas atskaņošanas un basu līdzsvaru neatkarīgi no transportlīdzekļa ātruma. Mainīgais ekvalaizers nodrošinās nevainojamu skaņu, neskatoties uz ārējiem trokšņiem vai atvērtu jumta lūku.

Tā ir drosmīga un unikāla pieredze, par ko esmu ļoti priecīgs, jo mani vienmēr ir iedvesmojusi vēlme meklēt skaistumu. Kopā ar FIAT Group esam radījuši vēl nebijušu skaistumu un saviļņojošu harmoniju.

Maestro Andrea Bočelli

Ikoniskais FIAT 500e ir visvairāk pārdotais pilsētas elektroauto 11 valstīs un otrais visvairāk pārdotais elektroauto visos segmentos Eiropā, atpaliekot tikai no Tesla.

Šāds jauns projekts, sadarbības ar vienu no pasaulē pazīstamākajām personībām vien norāda, ka šis modelis ir iemīļots visā pasaulē. Turpinot diktēt savus noteikumus un izceļot itāļu stilu un aizraušanos, elektriskais 500e iekaro autovadītāju sirdis arī Latvijā.

Uvis Braunfelds, “Autobrava Motors” FIAT pārstāvis Latvijā

Elektriskais 500e ne tikai spēj veikt garas distances un neprasa gandrīz nekādas izmaksas, bet tam ir arī ārkārtīgi ātra uzlādes sistēma, kas ievērojami samazina uzlādes laiku. Pēc ekspertu aprēķiniem, jau pēc piecu minūšu uzlādes automašīna spēj nobraukt optimālo attālumu pilsētā – 50 kilometrus. Ar šādu ātrumu iespējams uzlādēt elektromobiļa akumulatoru līdz 80 procentiem vien pusstundas laikā.

FIAT 500e
FIAT 500e

Šim kompaktajam elektromobilim ir raksturīga arī jaunu tehnoloģiju pārpilnība – pirmais savā segmentā, kam ir otrā līmeņa autonomā stūres sistēma. Automašīnas iebūvētā priekšējā kamera ļauj pārraudzīt situāciju priekšā, un gudrā kruīza kontroles sistēma (iACC) ir atbildīga par automātisku bremzēšanu vai paātrinājumu.

Uzlādēts viedoklis

Fiat 500e ir viens no retajiem EV, kas spēj piegādāt šajā krīzes situācijā. Cepuri nost ražotājiem. Skaņas kvalitāte arī bez JBL “Premium by Bocelli” ir laba, bet tiem, kam tas ir no svara noteikti novērtēs šo pieskārienu.

Pilsētas elektroauto ar šiku un, kā reklamējās, “bez grēka” Uzlādēts apraksts sekos nedaudz vēlāk.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: