Fiat mazākajam elektroauto līdzi piedāvās mobilo dušu

0

Fiat Topolino ir vēl viens no Stellantis grupas elektriskajiem kvadricikliem, sekojot Citroen un Opel pēdās, bet tā piedāvājums noteikti izceļas.

Fiat Topolino

Fiat Topolino (Ražotāja foto)

Fiat Topolino ir vēl viens no Stellantis grupas elektriskajiem kvadricikliem, sekojot Citroen un Opel pēdās, bet tā piedāvājums noteikti izceļas.

Tiem, kas pārzina itāļu valodu, nebūs pārsteigums uzzinot, ka Topolino ir mazs, jo itāliski tas nozīmē mazs. Fiat to tā ir paredzējuši, jo šis ir mazais Fiat 500 brālis, kas dizaina valodā iedvesmojas no pirmā Fiat 500, piedāvājot dizainu, kuram moto ir “mazāk ir vairāk”.

Fiat Topolino ir paredzēts īsiem braucieniem pa blīvi apdzīvotām Eiropas pilsētām un ap tām. Ja 2.5 m garais kvadricikls ar 5.4 kWh bateriju, kas dod iespēju veikt 75 km ar vienu uzlādi, kas maksās Itālijā no 9’890 €, neuzrunā vien ar savu izskatu, tad Fiat tam piesola neparastus aksesuārus, tostarp “mazu dušu”, kas ir “paredzēta tām dienām, kas pavadītas pludmalē gar Itālijas piekrasti”. Citas papildierīces ietver USB ventilatoru, Bluetooth skaļruni, termālā ūdens pudeli un sēdekļu pārvalkus, kas darbojas kā pludmales dvieļi.

Fiat Topolino
Fiat Topolino (Ražotāja foto)

Ja vēl šie aksesuāri liekas pārāk personīgi un neļauj neko noprast par jūsu personību, tad ir arī iespēja tradicionālo durvju vietā iegūt virves… Ļoti līdzīgas virves, kuras norobežo pūli no slavenībām uz sarkanā paklāja.

Fiat Topolino ar dušu un virvēm durvju vietā
Fiat Topolino ar dušu un virvēm durvju vietā (Publicitātes attēls)

Ja neskaita aksesuārus un durvju veidu, Topolino nav citu pielāgošanas opciju – viena krāsa, salons un riteņu dizains. Tādā veidā Fiat apgalvo, ka, izmantojot tiešsaistes konfiguratoru, ir nepieciešami 3 klikšķi, lai iegādātos sev tādu.

Fiat Topolino mērķis ir likt jauniešiem atkal iemīlēties “auto”, aizraujot “Gen Z” auditoriju, kas pievērš lielu uzmanību ilgtspējības tēmām ar augstu jutīgumu un vēlmi pēc videi draudzīga, personīga, draudzīga braukšanas un transporta risinājuma. 45 km/h un mazā autonomiju varbūt daudziem liks tikai pasmaidīt, bet plezīra lēngaitas mašīnas noteikti ir niša, kurā lieliski iederās Fiat Topolino, Citroen Ami un Opel Rocks-E.

Fiat Topolino
Fiat Topolino (Ražotāja foto)

Zaļi domājošiem cilvēkiem šis transportlīdzeklis labāk patiks nekā mūsdienu pārlieku lielie apvidnieki, kas no asfaltēta ceļa nekad nenobrauc – akumulators ir par 94.6% mazāks nekā Tesla Model X, svars ir par 81% mazāks nekā BMW iX un maksimālais ātrums ir zem pilsētvidē atļautā. Ne tikai tas, bet abas durvis, ja vispār izvēlas versiju ar durvīm, ir identiskas. Tāpat arī priekšējie un aizmugurējie bamperi, kas nozīmē, ka ražošanas process ir stipri novienkāršots.

Tas jau ir pieejams iegādei Itālijā un Francijā, bet pie pirmajiem itāļiem tas nonāks gada beigās. Starp citu, to legāli var vadīt no 14 gadu vecuma.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: