Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis elektroauto un atjaunīgās enerģijas pasaulē

Dalīties:
Paiņojumi
Notīrīt visu

Elektro mopedi\motoreleri\motocikli  

Avatar
(@sergejs)
10% uzlādēts

Vai ir kāds kurš jau brauka ikdiena?

Pāšam niu ngt motoroleris - nevaru sapriecaties uz auto vairs sesties negribas, vienigi nu par rigas centu puteklos nav patikami braukt \ un brugis.

Citēt
Topic starter Izveidots : 20/08/2019 10:06 pm
Kārlis Mendziņš
(@kmendzins)
Uzlādēts Admin

Super! Prieks, ka patīk. Es arī, kad izmēģināju, iemīlēju šos mopēdus.

Vai padalīsies ar savu pieredzi? Kāpēc tieši šo? Kāpēc elektro?

Atcerieties - nav tāda lieta, kā pašlādējošs hibrīds

ReplyCitēt
Izveidots : 22/08/2019 8:01 pm
Avatar
(@sergejs)
10% uzlādēts

Kapēc elektro - 

Mana gadijuma primāri - co2 samazinajums. Pasaulei ir un bus daudz problemu un izacinajumu, un es nevaru nekadi ietkmet vinas, bet zinu ka varu vismaz but niecigi mazai daļai lai cinititos pret neatgriezeniskam klimatu izmainam ko izraisa co2. Un jauki viss šajā stāstā ka tas nav vienigāis plus.

Tas ir izdevigi - es nolemu ka parvietošos kad ir iespējams ar moto nevis ar savu diesel volvo. Ir daudzes nianses - komforts, apkope, kravnesiba utt. Bet nemsim tikai degvielas izmaksas: lai nobrauktu 100km ar elektro moto - izmaksas 0.45 Eur (3kw)- ar auto - ap 10.5 eur (8l degvielas).  23 reizes letāk! Fantastika. Viss tāpēc ka lai pārvadātu manus 75kg nav jatērē enerģija la parbīdītu 1.5t smagu auto - bet 100kg moto. Izskatās ka vēl efektīvāks transports būtu elektro skūteris - vinš sver vel mazāk. 

Bija doma ka- es aizvietošu auto kad varēšu - kad braucu viens, ir labveligi laika apstakli, nav jāved bērni\sieva\draugi utt. Bet es nebiju domājis ka man tā iepatiksies ar vinu braukāt. Pavisam citas sajutas - tas ir sajutu limeni - bet objektivi plusi  es nestāvu korkos nekad, vairs nekad nav jamekle parkinga vieta 🙂 tas ir kaifs.  Bet lielakais minus visam pasakumam ir drošiba. Braucot ar mopedu\motoreleru\motociklu jabūt daudz reiz vairak piesardzīgakam.

Kapēc Niu ngt - es dzivoju 4km no rigas robezas - un lai tiktu pilseta man ir liels posms ar 70km\st. Es mekleju kko - lai tas brauktu vismaz 70km\h (es jutos daudz komfortak ja deļ manim plusmas atrums nesamazinas - un tas ari ir drošak priekš visiem) un lai deretu autovaditaja tiesibas. Te nu viss sakrita - šis agregāts dzīve brauc ap 80km/st. Tādā tempā var nobraukt ap 90km, braucot 50km/h - ap 130 km.  Vienigi kas varētu vinam but labāks - ir cena 🙂

 

 

 

 

 

 

 

ReplyCitēt
Topic starter Izveidots : 22/08/2019 11:31 pm
Avatar
 Arts
(@arts)
0% uzlādēts

Man patīk elektriskie skrejriteņi. Tie palīdz novērst rīta sastrēgumus. Pavadiet vairāk laika svaigā gaisā. Labāka pašsajūta. Ar vienu uzlādi var nobraukt līdz desmitiem kilometru. 😎

ReplyCitēt
Izveidots : 16/04/2020 3:54 pm