Hyundai Kona

Hyundai sāk Kona Electric piegādi

Pirmās no 20’000 rezervētajām Hyundai Kona Electric ir pienākušas Norvēģijā. Šis relatīvi lētais elektromobilis, kas spēj veikt 500 km, braucot pa šoseju, bez uzlādes, ir pat ļoti pieprasīts.

Oujvinds Lillestroms Knudsens (Øyvind Lillestrøm Knudsen), Hyundai Motor Norway produktu menedžeris teica:

“Nav brīnums, ka Kona Electric ir tik pieprasīta. Šī ir pirmā elektriskā automašīna par saprātīgu cenu, kas iekļauj milzīgu nobraucienu, pilnu klāstu ar aktīvās drošības sistēmām un pilnīgu multimediju vidi.”

Lai gan Hyundai lauvas tiesu tirgo vietējā tirgū, nākamie simti jau ir ceļā uz Norvēģiju.

Kona Electric būs pieejama divās variācijās. “Mazās bateriju pakas” un “lielās bateriju pakas” varianti atšķirsies ar bateriju izmēriem – 39.2 kWh un 64 kWh attiecīgi. Ar 39.2 kWh bateriju paku būs iespējams veikt 300 km starp uzlādēm, bet ar 64 kWh- 470 km. Ar 64 kWh baterijas paku aprīkotā Kona Electric Norvēģijā maksā sākot no 325’900 kronām, kas ir aptuveni 34’200 €.

 

  GM uzbrūk Norvēģijai par elektrifikāciju, Ford, Audi un Tesla fani atbild

Salīdzināšanai Nissan Leaf, kas spēj veikt 270 km ar vienu uzlādi, Latvijā maksā sākot no 35’900 €. Vēl gan nav zināms, kad Latvijā varēs iegādāties elektrisko Kona, bet tam vajadzētu būt iespējamam jau drīzumā. Diemžēl, Hyundai paziņoja, ka ražos gadā vien 30’000 šos elektromobiļus, kas nozīmē, ka var nākties gaidīt ilgi uz to.

Avots: Electrek

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Hyundai sāk Kona Electric piegādi 1
balsojumi
Raksta novērtējums