Pētījums: 60% braucienu ir mazāk kā 10 km gari.

0
Braucieni nav tik gari, kā varētu likties

Lai gan ikdienas braucieni kļūst ilgāki (pateicoties sastrēgumiem), izrādās, ka ASV iedzīvotāji 2017. gadā brauca mazāk kā 10 km savās ikdienas gaitās.

Savienoto Valstu Enerģijas Departments (U.S. Department of Energy) ir atklājuši datus par ASV iedzīvotāju ikdienas braucieniem. Apkopotie dati ir par privātajiem vienvirziena braucieniem, piemēram, no mājām uz skolu vai no skolas uz darbu. 59.4 % no mājsaimniecību braucieniem ir mazāk kā 10 km gari un vēl 17.3% ir līdz 16 km gari, bet tikai 4.9% brauc vairāk kā 48 km savos ikdienas braucienos.

DOE

Šie dati var būt nedaudz maldinoši, jo šoferis savā dienā var veikt vairākus vienvirziena ceļojumus, bet tie pierāda to, ka amerikāņi ievērojami vairāk brauc īsas distances (95.1 % veic mazāk kā 48 km), ja salīdzina ar garajām distancēm. Šāda informācija var palīdzēt cilvēkiem saprast to, ka trauksmi par elektromobiļu (EV) baterijas izlādēšanos brauciena laikā liela daļa nemaz nepiedzīvotu. It īpaši, ja ir iespēja pirms tam mājās uzlādēt EV. Tie cilvēki, kas izvēlas lādējamos hibrīdus (plug-in hybrid), reti pārslēgtos uz iekšdedzes dzinēju, ja vien dotos kādā garāko ceļā.

Avots: InsideEVs

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: