Ievadforums Zaļās Ekonomikas Izstādēm

0
Green Expo

“Green Expo Riga 2018” ir pirmais pasākums, kas iesāk zaļās ekonomikas izstādes Latvijā. Starptautiskaja izstāžu centrā Ķīpsalā darbosies sarunu skatuve, kur visas dienas garumā foruma prezentācijās un diskusijās unikālu saturu piedāvās zaļās ekonomikas vadošie eksperti. Pārrunu zona un stendu izstāde ļaus katram izzināt pārstāvēto uzņēmumu, projektu un institūciju zaļās spējas un aktivitātes. 

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300
932x300 Uzladets Lv

Ar ievadforuma palīdzību šogad ir plānots noskaidrot galvenos principus, uz kuriem balstīt zaļās ekonomikas attīstību Latvijas reģionu attīstībai, augstākas pievienotās vērtības radīšanai zaļās ekonomikas produktiem dažādās jomās un nozarēs, kā arī zinātnes un izglītības inovāciju veicināšanai u.tml.

“Green Expo Riga 2018” noderēs gan iedvesmai, gan informācijai un pieredzes apmaiņai:

 • katram Latvijas iedzīvotājam, lai jēgpilni realizētu ikdienā zaļā dzīvesveida principus;
 • zaļās ekonomikas politikas veidotājiem, uzņēmumu vadītājiem un bioekonomikas speciālistiem un ārvalstu fondu pārstāvjiem;
 • studentiem un augstskolu mācībspēkiem un zinātniekiem, Latvijas skolu pārstāvjiem, zaļo jaunuzņēmumu kopienas pārstāvjiem.

“Green Expo Riga” galvenie uzdevumi ir attīstīt zaļās ekonomikas idejas Latvijā, veicināt to ieviešanu praktiskajā uzņēmējdarbībā, izglītot un informēt Latvijas sabiedrību un veidot Latvijas kā “zaļas” valsts tēlu pasaulē.

Zīmīgi, ka pasākums notiek Latvijas valstiskuma attīstības kontekstā – trīs dienas pēc Latvijas simtgades svinībām lielajā Izstāžu centra hallē Latvijas zaļās ekonomikas atbalstītāji diskutēs par jaunajiem mērķiem, kas nospraužami Latvijas ilgtspējīgai izaugsmei un uzplaukumam nākamajā valsts simtgadē.

Dalībnieki: vadošie bioekonomikas uzņēmumi Latvijā; valsts institūciju pārstāvji – zaļās ekonomikas politikas veidotāji; pašvaldību pārstāvji, kas strādā ar zaļo investīciju attīstības projektiem, potenciālie investori zaļās ekonomikas sektoros; ārvalstu speciālisti; biolauksaimniecības un mežsaimniecības pārstāvji; pasīvo māju projektu attīstītāji; universitāšu aicinātie speciālisti; ekodizaina un zaļo produktu attīstītāji.

“Green Expo Riga 2018” programmas satura pamattēmas:

 1. Ideju dizains un izglītība;
 2. Ražošanas meistari un inovācijas;
 3. Vietējā piegāde, kas ir reģionāla;
 4. Pārdomāts patēriņš un zero-waste (bezatkritumu dzīvesveids);
 5. Atlikumu savākšana un šķirošana;
 6. Materiālu pārstrāde un bioekonomika.

Aktuālā programma, lektori un prezentāciju, diskusiju saturs – “Green Expo Riga 2018” mājaslapā!

Pēc “Green Expo Riga 2018” oficiālās programmas līdz pat vēlai naktij turpat izstāžu hallē notiks Radio zaļo ideju festivāls jauniešiem – tematiskas intervijas, sarunas, prezentācijas un daudz labas mūzikas – dīdžeji, mūzika un video populārā Radio NABA ēterā.

Darbalaiks 21.novembrī:

 • forums un izstāde: 10.00–18.00
 • Radio Naba Zaļo ideju festivāls: 17.30–22.00

Ieeja: ar biļeti vai reģistrējoties. Biļetes cena: 15.00 EUR, reģistrācija bezmaksas ieejai – mājaslapā!

Autostāvvieta izstāžu centra teritorijā bez laika ierobežojuma: maksa par vieglo auto 4.00 EUR

Vairāk par pasākumu: www.bt1.lv/greenexporiga

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: