“Ignitis ON” atver savu lielāko elektroauto uzlādes centru

1

“Ignitis ON” turpina attīstīt elektroauto uzlādes tīklu Baltijas valstīs, tādējādi piedāvājot elektroauto īpašniekiem jaunas ērtības, apceļojot Baltiju ar savu auto. Lietuvas kūrortpilsētā Palangā Taikos ielā 2 atklāts elektroauto ātrās uzlādes centrs, kas vienlaikus spēj uzlādēt 20 elektroauto.

Palangā atklāts “Ignitis ON” elektroauto ātrās uzlādes centrs

Palangā atklāts “Ignitis ON” elektroauto ātrās uzlādes centrs (Publicitātes attēls)

Viedo enerģētikas risinājumu uzņēmums “Ignitis ON” turpina attīstīt elektroauto uzlādes tīklu Baltijas valstīs, tādējādi piedāvājot elektroauto īpašniekiem jaunas ērtības, apceļojot Baltiju ar savu auto. Lietuvas kūrortpilsētā Palangā Taikos ielā 2 atklāts elektroauto ātrās uzlādes centrs, kas vienlaikus spēj uzlādēt 20 elektroauto. Papildus četri uzlādes punkti ir uzstādīti Ronžės ielā 5A, kur ir 16 uzlādes punkti ar 60 kW jaudu un četri uzlādes punkti ar 150 kW jaudu. Ronžės ielā 2 uzstādītie četri uzlādes punkti nodrošina 60 kW uzlādes jaudu. Kopējās “Ignitis” investīcijas šajos projektos pārsniedz 0,5 miljonus eiro.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300
932x300 Uzladets Lv

“Ignitis ON” elektroauto uzlādes centrs oficiāli atklāts 31. maijā. Tas uzstādīts rekordīsā laikā – 199 dienās, lai kūrortpilsētas viesi varētu sākt vasaras sezonu ar pārliecību, ka būs vieta, kur uzlādēt savus transportlīdzekļus.

Līdz šim Palangā nebija, kur ērti un bez rindas uzlādēt elektroauto, nemaz nerunājot par elektroauto uzlādes centru.

Palanga ir, iespējams, viena no perspektīvākajām vietām, kur izvērst elektroauto uzlādes tīklu. Tam par iemeslu kalpo tas, ka kūrorta viesi un vietējie iedzīvotāji atbalsta ilgtspējīgu dzīvesveidu, vēlas elpot svaigu gaisu un dzīvot saskaņā ar dabu. Viņi pašlaik ne tikai apsver iespēju tuvākajā nākotnē braukt ar elektroauto, bet tos arī iegādājas. Tāpēc esam patiesi gandarīti, ka “Ignitis ON” ieguva iespēju izveidot ērtu elektroauto infrastruktūru vasaras galvaspilsētā Palangā.

“Ignitis” E-mobilitātes vadītājs Eimants Balta (Eimantas Balta)

Palangas mērs Šarūns Vaitkus (Šarūnas Vaitkus) atzīmē, ka iespēja vietējiem un pilsētas viesiem bez raizēm Palangā uzlādēt savus elektroauto ir būtisks solis pilsētas attīstībā.

Palanga ir kūrorts, tāpēc ekoloģija ir un būs nozīmīgs mūsu pilsētas aspekts. Esmu priecīgs, ka Palanga sagaida vasaru, kļūstot vēl draudzīgāka elektroauto vadītājiem. Jaunākais un lielākais elektroauto uzlādes centrs Rietumlietuvā kalpos gan pilsētas iedzīvotājiem, gan kūrorta viesiem. Ticu, ka ērta un labi attīstīta infrastruktūra iedrošinās elektroauto vadītājus no citām pilsētām biežāk apmeklēt Palangu un mudinās Palangas iedzīvotājus dot priekšroku dabai draudzīgākām transporta alternatīvām.

Palangas mērs Šarūns Vaitkus (Šarūnas Vaitkus)

Mēs redzam, ka Lietuvā un Baltijā katru mēnesi reģistrē arvien jaunus elektroauto, un tas palielina pieprasījumu pēc uzlādes punktiem. Viens no galvenajiem jautājumiem, ko elektroauto vadītāji uzdod uzlādes tīkla attīstītājiem – kad varēsim ērti braukt no Viļņas un Rīgas uz Palangu? Kad kūrortā būs pietiekami daudz uzlādes punktu? Pašlaik Palangā šo jautājumu esam atrisinājuši, taču tas ir tikai sākums. Palangas viesiem un Rietumlietuvas tūristiem gatavojam vēl citas labas ziņas, jo pašlaik aktīvi paplašinām elektroauto uzlādes tīklu, attīstot ātrās uzlādes infrastruktūru visā Lietuvā.

“Ignitis” E-mobilitātes vadītājs Eimants Balta (Eimantas Balta)

Ignitis ON attīsta Baltijā plašāko elektroauto ātrās uzlādes staciju tīklu. Šobrīd Latvijā jau ir atklāti ap 40 Ignitis ON” elektroauto uzlādes punktiem, Lietuvā vairāk nekā 400, bet Igaunijā pirmie “Ignitis ON” elektroauto uzlādes punkti tiks atklāti līdz šī gada beigām.

Visus “Ignitis ON” elektrisko transportlīdzekļu uzlādes punktus var ērti atrast un izmantot vienā “Ignitis ON” lietotnē (Uzlādēts komentārs – Izņemot Latvijas).

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
1 Komentārs
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Ziggy
Ziggy
Viesis
07/06/2024 12:35

Nja. Latvijas kartē tukšums. App galīgi nestrādā

1
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: