Ignitis ON atklāj elektroauto uzlādes centru “Rīga Plaza” stāvlaukumā ar vienu no lielākajām kopējām jaudām Latvijā

0

Ignitis ON atver savu Latvijā lielāko elektroauto lieljaudas uzlādes centru ar 10 uzlādes punktiem modes un izklaides centra “Rīga Plaza” stāvlaukumā.

Ignitis ON uzlādes stacija pie t/c Rīga Plaza

Ignitis ON uzlādes stacija pie t/c Rīga Plaza (Publicitātes attēls)

Viedo enerģētikas risinājumu uzņēmums SIA Ignitis Latvija atklājis Ignitis ON tīkla Latvijā lielāko elektroauto lieljaudas uzlādes centru ar 10 uzlādes punktiem modes un izklaides centra “Rīga Plaza” stāvlaukumā, ļaujot vienlaikus uzlādēt desmit automašīnas ar zaļu elektroenerģiju. Ignitis Latvija šī vērienīgā uzlādes punkta izbūvē ir ieguldījis aptuveni 500 tūkstošus eiro.

Jaunā elektroauto uzlādes centra kopējā uzlādes jauda sasniegs 700kW, kas ir viena no lielākajām visā Latvijā. Seši no uzlādes punktiem nodrošina ātro uzlādi ar jaudu 200 kW un, lai sniegtu iespēju uzlādēt plašu automobiļu klāstu, uzlādes centrs ir aprīkots gan ar Eiropas standarta CCS2, gan arī Āzijas standarta CHAdeMO konektoriem. Turklāt jau tuvākajā nākotnē plānots veikt nākamos attīstības soļus, uzstādot vēl līdz 30 uzlādes punktus “Rīga Plaza” stāvlaukumā.

Ignitis ON uzlādes stacija pie t/c Rīga Plaza
Ignitis ON uzlādes stacija pie t/c Rīga Plaza (Publicitātes attēls)

Mums, kā plašākajam un uzticamākajam lieljaudas elektrouzlādes staciju tīklam Baltijas valstīs, ir svarīgi izvietot jaunos uzlādes punktus vietās, kas ērti iekļaujas cilvēku ikdienas ritmā. Šie desmit elektroauto uzlādes punkti “Rīga Plaza” stāvlaukumā kā rīdziniekiem, tā viesiem ir pieejami Pārdaugavas punktā, kur satiekas vairāki valsts galvenās nozīmes ceļi. Turklāt tie ir pieejami, nešķērsojot Salu tiltu, un ļauj apvienot ātru un efektīvu auto uzlādi ar iepirkšanos, atpūtu vai maltītes ieturēšanu pirms došanās ikdienas gaitās vai ceļojumā. 

Arturs Svekris, Ignitis ON elektroauto uzlādes tīkla vadītājs

“Rīga Plaza” turpina atbalstīt ilgtspējīgus risinājumus un iniciatīvas, tāpēc priecājamies, ka sadarbībā ar Ignitis ON elektroauto uzlādes vietu skaits pie tirdzniecības centra ir papildināts ar jaunu pakalpojumu elektroauto īpašniekiem. Arvien vairāk cilvēku izvēlas pārvietoties ar videi draudzīgiem transportlīdzekļiem, tāpēc šis ir būtisks veids, kā varam atbalstīt tirdzniecības centra apmeklētājus un garāmbraucējus zaļāka dzīvesveida izvēlēs.

Modes un izklaides centra “Rīga Plaza” pārvaldnieka “Colliers” aktīvu pārvaldes direktore Irīna Toropova

Visā Latvijā šobrīd ir pieejami teju 60 Ignitis ON uzlādes punkti, kas izvietoti kā Rīgā, tā reģionos. Jau ziņots, ka “Ignitis Group” trīs līdz piecu gadu laikā investēs vairāk nekā 115 miljonus eiro elektroauto ātrās uzlādes tīkla izveidē Baltijā. Uzņēmuma mērķis ir izveidot plašāko ātrās elektrouzlādes maģistrāli, kas savieno Baltijas valstis ar Polijas un Skandināvijas reģionu. Vairums no uzlādes punktiem būs lieljaudas uzlādes punkti, ar jaudu sākot no 150 kW.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: