Iespēja izmēģināt FOTON eAUMARK elektrisko pašizgāzēju. 100% elektrisks, nulle emisiju – tieši tas, kas nepieciešams uzņēmuma ilgtspējības attīstīšanai!

0

Šī ir lieliska izdevība pārliecināties, cik ērti un izdevīgi ir lietot elektrotransportu uzņēmuma saimnieciskās darbības veikšanā!

FOTON eAUMARK

FOTON eAUMARK (Publicitātes attēls)

Šī ir lieliska izdevība pārliecināties, cik ērti un izdevīgi ir lietot elektrotransportu uzņēmuma saimnieciskās darbības veikšanā!

Šobrīd Rīga Vizii Urban jau brauc un tīra pilsētas ielas ar FOTON AUMAN/BROCK elektrisko ielu tīrīšanas a/m, bet šobrīd testiem Rīgā ir pieejams elektriskais FOTON AUMAN kravas pašizgāzējs (6 t). No 01.07. līdz 19.07.2024. Auto Truck Studio piedāvā uzņēmumiem unikālu iespēju pieteikties testa braucieniem (viena vai vairākas dienas) ar FOTON eAUMARK kravas elektrisko pašizgāzēju.

Galvenie FOTON eAUMARK kravas pašizgāzēja raksturlielumi:

  • Paceļama kravas kaste – iespēja izgāzt kravu uz trīs pusēm, ar nolaižamiem bortiem visās trīs pusēs.
  • Mehāniski pārvelkams kravas kastes tents – nodrošina aizsardzību un ērtu kravas pārsegšanu.
  • Automašīnas pilna masa – 6 tonnas, kravnesība – 3,5 tonnas.
  • Efektivitāte – ar vienu uzlādi un pilnu kravu iespējams nobraukt 200 km.
  • CATL baterijas ietilpība 81,14 kWh. Jauda 115 KW.
  • Uzlādes iespējas: gan ātrā, gan lēnā uzlāde (DC/AC). No 20% līdz 100% DC uzlāde aizņems stundu, bet AC apmēram 7 stundas (atkarīgs no uzlādes stacijas).

Pieteikšanās testa braucieniem – zvaniet pa telefonu +371 29624035 un izmēģiniet FOTON eAUMARK elektrisko pašizgāzēju savā uzņēmumā jau šodien!

Pielāgojama jebkurām vajadzībām

FOTON eAUMARK šasija ir izstrādāta tā, lai uz tās varētu uzstādīt jebkādas iekārtas, kas nepieciešamas uzņēmuma ikdienas saimnieciskajai darbībai. Neatkarīgi no tā, vai jūsu uzņēmumam nepieciešama kravas kaste, refrižeratora nodalījums, cisterna vai cita specializēta aprīkojuma vienība, eAUMARK piedāvā elastību un pielāgojamību, kas palīdzēs efektīvi veikt ikdienas darba uzdevumus.

FOTON eAUMARK šasija
FOTON eAUMARK šasija (Publicitātes attēls)

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: