„Ignitis Renewables” aicina pieteikties 30 000 eiro stipendijai

0

„Ignitis Renewables” izsludina pieteikšanos stipendijām #EnergySmartSTART programmas ietvaros. Programmai šogad tiks piešķirti 30 tūkstoši eiro enerģētikas nozares maģistra grāda studentu stipendijām.

Ignitis Renewables stipendiju programma

Ignitis Renewables stipendiju programma (publicitātes attēls)

Starptautiskā zaļās enerģētikas kompānija „Ignitis Renewables” izsludina pieteikšanos stipendijām #EnergySmartSTART programmas ietvaros. Programmai šogad tiks piešķirti 30 tūkstoši eiro enerģētikas nozares maģistra grāda studentu stipendijām – lai veicinātu enerģētikas jomas uzņēmējdarbībai svarīgu studiju virzienu pievilcību un popularitāti Latvijā.

Enerģētikas nozares studiju virziens var būt lielisks pavērsiens veiksmīgai karjerai. Studentiem, kuri saņem finansiālu atbalstu, tiek nodrošināti visi apstākļi, lai sasniegtu labākos iespējamos rezultātus. “Ignitis Renewables” mērķis ir palielināt jaunās paaudzes enerģētikas speciālistu skaitu ar maģistra grādu, kuri varētu turpināt pētniecisko un praktisko darbību reģionā.

Atjaunojamā enerģija dod iespēju veidot enerģētiski viedu pasauli. „Ignitis Renewables” darbības mērķis – nodrošināt zaļās enerģijas ražošanas strauju izaugsmi reģionā. Tas ir kritiski svarīgi, īstenojot sabiedrības misiju – mazināt klimata pārmaiņas, saudzēt apkārtējo vidi un nodrošināt reģiona enerģētisko drošību.

Attīstot zaļās enerģijas ražošanu, palielinām enerģētisko neatkarību, veicinām atjaunojamo resursu izmantošanu, taču tam visam ir nepieciešamas tādas kompetences, kuru šobrīd trūkst ne tikai Lietuvā vai Latvijā, bet visā Eiropā. Tādēļ aicinām jauniešus izvēlēties studēt enerģētiku, caur to pievienoties arī klimata pārmaiņu izraisīto problēmu risināšanā un ilgtspējīgas attīstības veicināšanā.

„Ignitis Renewables” personāla vadītāja Božena Petikonis-Šabaniene [Božena Petikonis-Šabanienė]

„Ignitis Renewables” Lietuvā pārvalda četrus vēja ģeneratoru parkus, vēl divi parki darbojas Polijā un Igaunijā. Šobrīd tiek attīstīti arī jauni vēja elektrostaciju projekti Latvijā, Lietuvā un Polijā.

Latvija ir viens no mūsu „mājas” tirgiem, kur „Ignitis Renewables” aktīvi paplašinās un redz ļoti lielas izaugsmes iespējas, taču tam būs nepieciešami arī jaunās paaudzes speciālisti. Perspektīvas studijas ir sekmīgas karjeras sākums, bet finanšu atbalsts studentu stipendijām nodrošina vēl labvēlīgākus apstākļus vislabāko rezultātu sasniegšanai.

„Ignitis Renewables” personāla vadītāja Božena Petikonis-Šabaniene [Božena Petikonis-Šabanienė]

„Ignitis Renewables” atbalstītā programma #EnergySmartSTART ir paredzēta skolēniem, studentiem un tiem iedzīvotājiem, kas interesējas par enerģētikas tēmām. Programmai pievienojušies enerģētikas uzņēmumi īsteno dažādas iniciatīvas, organizē ekskursijas skolēniem, tikšanās ar speciālistiem, dibina īpašas stipendijas studentiem, iepazīstina ar karjeras iespējām enerģētikas jomā.

Projekta ietvaros Latvijā ir izveidota stipendiju programma maģistrantūras studentu atbalstam, plašāka informācija par programmu un iespēju pieteikties, skatīt šeit #EnergySmartSTART.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: