Jaguar Land Rover aicina piegādātājus pievienoties 2030. gada ilgtspējības saistībām

0

Jaguar Land Rover aicina savu globālo piegādes tīklu virzīties uz Zinātnē balstītu mērķu iniciatīvā (SBTi) apstiprinātajiem ilgtspējības mērķiem, lai līdz 2030. gadam samazinātu siltumnīcefekta gāzu emisiju un līdz 2039. gadam sasniegtu oglekļa nulles emisiju visās Jaguar Land Rover piegādes ķēdēs, produktos un procesos.

Jaguar I-Pace

Jaguar I-Pace

Jaguar Land Rover aicina savu globālo piegādes tīklu virzīties uz Zinātnē balstītu mērķu iniciatīvā (SBTi) apstiprinātajiem ilgtspējības mērķiem, lai līdz 2030. gadam samazinātu siltumnīcefekta gāzu emisiju un līdz 2039. gadam sasniegtu oglekļa nulles emisiju visās Jaguar Land Rover piegādes ķēdēs, produktos un procesos.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300

SBTi ir vides pārskatu organizācijas CDP, ANO Globālā nolīguma, Pasaules Resursu institūta un Pasaules Dabas fonda partnerība. SBTi aicinājums rīkoties ir viena no We Mean Business Coalition saistību sadaļām. Šī iniciatīva veicina vērienīgas pārmaiņas privātajā sektorā, ļaujot organizācijām balstīties uz zinātniski pamatotiem emisijas samazināšanas mērķiem. Ja visā vērtību ķēdē tiks sasniegta nulles emisija, tad labumu gūs gan sabiedrība, gan klienti, gan planēta.

Jaguar Land Rover apzinās, ka savas saistības var izpildīt, tikai cieši sadarbojoties ar piegādātājiem, kuriem ir tāds pats redzējums. Tāpēc uzņēmums ir aicinājis savu globālo 1. līmeņa piegādātāju tīklu produktu, pakalpojumu un loģistikas jomā pieņemt Jaguar Land Rover 2030. gada mērķus, vienlaikus saglabājot to pašu kvalitāti.

Mūsu SBTi saistību izpilde un oglekļa nulles emisijas sasniegšana visās piegādes ķēdēs līdz 2039. gadam ir Jaguar Land Rover stratēģijas virzītājspēks. Šos vērienīgos mērķus mēs varam sasniegt tikai kopīgiem spēkiem, tāpēc aicinām piegādātājus pievienoties mums šajā izaicinošajā, bet aizraujošajā ceļojumā, lai stiprinātu esošās attiecības un lai visas puses varētu sasniegt nozīmīgus kvantitatīvi izmērāmus mērķus.

Barbara Bergmeiere, Jaguar Land Rover rūpniecisko operāciju izpilddirektore

Daļa no ReImagine stratēģijas

Īstenojot stratēģiju ReImagine, Jaguar Land Rover veic dziļu pārveidi, lai radītu patiesi ilgtspējīgus, modernus luksusklases auto un dekarbonizētu visu vērtību ķēdi. Tāpat tiek ieviesti aprites ekonomikas principi, un līdz desmitgades beigām plānots pāriet uz pilnībā elektriskiem produktiem, respektīvi – līdz desmitgades beigām visi Jaguar un Land Rover zīmola auto būs pieejami ar elektrisko piedziņu. Tas iezīmē ceļa sākumu, lai līdz 2039. gadam kļūtu par oglekļa nulles emisijas uzņēmumu visās piegādes ķēdēs, produktos un procesos.

Jaguar I-Pace interjers
Jaguar I-Pace interjers

Jaguar Land Rover ir aicinājis 1. līmeņa piegādātājus jeb vairāk nekā 5000 uzņēmumus visā pasaulē izvēlēties un iet savu dekarbonizācijas ceļu, kā arī darīt zināmu par paveikto. Tas nozīmē atklāt savus oglekļa dioksīda emisijas ziņojumus un informāciju par savām piegādes ķēdēm.

Mūsu vīzija ir novatoriskas augstākās klases apgaismojuma un elektroniskās sistēmas visām mobilitātes koncepcijām pasaules autobūvē. Kopā ar Jaguar Land Rover ZKW dodas ceļā uz ilgtspējīgāku nākotni. Mēs esam apņēmušies aizsargāt vidi un samazināt ietekmi uz to. Līdz ar to mēs uzņemamies atbildību, savā biznesā balstāmies uz Zinātnē balstītu mērķu iniciatīvu (SBTi) un līdz 2025. gada beigām savas ražotnes būsim pārveidojuši par CO2 neitrālām.

Vilhelms Štēgers, Jaguar Land Rover augstākās klases apgaismojuma sistēmu piegādātāja ZKW Group izpilddirektors

Jaguar Land Rover ir apņēmies uzlabot piegādes ķēžu ilgtspēju, un daudzi partneri ir pievienojušies ceļā uz to. Mūsu mērķis ir līdz 2030. gadam visos savos procesos samazināt siltumnīcefekta gāzu emisiju par 46 procentiem. Turklāt savā vērtību ķēdē vidējo transportlīdzekļu emisiju uzņēmums pazeminās par 54 procentiem, tostarp par 60 procentiem visā transportlīdzekļu ekspluatācijas laikā. Pamatā Jaguar Land Rover vadās pēc mērķiem, kurus ir apstiprinājusi Zinātnē balstītu mērķu iniciatīva (SBTi), sekmējot Parīzes nolīguma mērķa īstenošanu, proti – nepieļaut globālās temperatūras paaugstināšanos vairāk kā par 1,5°C. Tas ir visvērienīgākais Parīzē noteiktais mērķis.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: