Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Latvenergo uzlādes stacija

Latvenergo izbūvēs elektromobiļu uzlādes stacijas

2018. gada 6. augusts

AS ”Latvenergo” plāno Rīgā un Rīgas reģionā izveidot strādājošas publiskās stacijas un analizēt uzlādes staciju izbūves izmaksas, novērtēt sabiedrības viedokli par to izmantošanu, noslodzes kapacitāti un norēķiniem. Projekta ietvaros paredzēts uzstādīt trīs līdzstrāvas (nominālā jauda 50kW) un divas maiņstrāvas (nominālā jauda 22kW) uzlādes iekārtas.

Lai elektromobiļu lietotājiem nodrošinātu nevainojamu uzlādes staciju darbību, pirms to nodošanas publiskai izmantošanai AS ”Latvenergo” veiks iekārtu testēšanu. Tad sekos informācijas ievietošana par uzlādes vietām lielākajos elektromobiļu lietotāju portālos.

Šis projekts ir viens no koncerna ilgtermiņa izaugsmes stratēģiskajiem projektiem. Projekts tiek veidots kā pilotprojekts – vērsts uz koncerna pozīcijas definēšanu klātbūtnei e-mobilitātes biznesā nākotnē.

AS ”Latvenergo” secinājumi, strādājot pie pilotprojekta, liecina, ka šobrīd elektromobiļu lietotāji intensīvāk uzlādes punktus izmanto Rīgā un Rīgas reģionā. Reģionos izmantošanas aktivitāte varētu palielināties lielu sabiedrisko pasākumu laikā kā, piemēram, festivālā ”Positivus”.

Elektromobilitātei kā energoefektīvam, gaisa un trokšņa piesārņojumu samazinošam transporta risinājumam ir ļoti liels potenciāls.

Avots: Latvenergo

Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Latvenergo izbūvēs elektromobiļu uzlādes stacijas 1

2
Komentāri

avatar
1 Komentāru pavediens
1 Pavediena atbildes
2 Sekotāji
 
Komentārs ar visvairāk reakcijām
Karstākais pavediena komentārs
2 Komentāru autori
Kārlis MendziņšVisvaldis Neseno komentāru autori
  Pieraksties  
jaunākais vecākais visbalsotākais
Paziņojums no
Visvaldis
Viesis
Visvaldis

Latvenergo,mīļi lūdzam:Nesamaitājiet šo “Gardo kumosiņu” ar sliktu piegaršu,kā to izdarīja ar CSDD ātrās uzlādes stacijām,kuru pakalpojuma cena nepamudinā tās lietot.