Latvenergo izbūvēs elektromobiļu uzlādes stacijas

3
Latvenergo uzlādes stacija

AS ”Latvenergo” plāno Rīgā un Rīgas reģionā izveidot strādājošas publiskās stacijas un analizēt uzlādes staciju izbūves izmaksas, novērtēt sabiedrības viedokli par to izmantošanu, noslodzes kapacitāti un norēķiniem. Projekta ietvaros paredzēts uzstādīt trīs līdzstrāvas (nominālā jauda 50kW) un divas maiņstrāvas (nominālā jauda 22kW) uzlādes iekārtas.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300
932x300 Uzladets Lv

Lai elektromobiļu lietotājiem nodrošinātu nevainojamu uzlādes staciju darbību, pirms to nodošanas publiskai izmantošanai AS ”Latvenergo” veiks iekārtu testēšanu. Tad sekos informācijas ievietošana par uzlādes vietām lielākajos elektromobiļu lietotāju portālos.

Šis projekts ir viens no koncerna ilgtermiņa izaugsmes stratēģiskajiem projektiem. Projekts tiek veidots kā pilotprojekts – vērsts uz koncerna pozīcijas definēšanu klātbūtnei e-mobilitātes biznesā nākotnē.

AS ”Latvenergo” secinājumi, strādājot pie pilotprojekta, liecina, ka šobrīd elektromobiļu lietotāji intensīvāk uzlādes punktus izmanto Rīgā un Rīgas reģionā. Reģionos izmantošanas aktivitāte varētu palielināties lielu sabiedrisko pasākumu laikā kā, piemēram, festivālā ”Positivus”.

Elektromobilitātei kā energoefektīvam, gaisa un trokšņa piesārņojumu samazinošam transporta risinājumam ir ļoti liels potenciāls.

Avots: Latvenergo

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
3 Komentāri
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Irvings
30/09/2021 15:11

Vilšanās ,Biju izdomājis izmest līkumu caur Valmieru ar savu nissan leaf 24.kw.šoreiz nolēmu pabarot kumeļu pie elektrum stacijas ,še tev nu bij,4 pieslēguma vietas un visas type 2, Netaisijos tur pavadīt pusi dienas ,gaidīt , Nācas vien braukt uz e-mobi ,ātro uzlādi.? plānotājiem ,vai tiešam nevarēja paredzēt, padomāt par unversālāku uzlādes staciju Chademo un pārējiem pieslēguma variantiem ? un tādā lielpilsētā kā Valmiera.!par kādu zaļu nākotni mēs domājam ,Cerība , ka ienāks kāds cits tirgotājs ,piemēram eleport ,vai ari elektrum padomās uzlikt ko modernāku…

Visvaldis
Visvaldis
Viesis
09/05/2019 10:39

Latvenergo,mīļi lūdzam:Nesamaitājiet šo “Gardo kumosiņu” ar sliktu piegaršu,kā to izdarīja ar CSDD ātrās uzlādes stacijām,kuru pakalpojuma cena nepamudinā tās lietot.

3
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: