Latvijā apdrošinātāja maiņas auto – Tesla

0

“Balcia” noslēguši vienošanos ar koplietošanas platformu “OX Drive”, sniedzot iespēju klientiem kā maiņas auto izvēlēties Tesla.

Balcia Reinis Bērzkalns un OX Drive Egija Gailuma

Balcia Reinis Bērzkalns un OX Drive Egija Gailuma

Apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmums “Balcia” noslēguši vienošanos ar “Tesla” elektroauto koplietošanas platformu “OX Drive”, sniedzot iespēju KASKO apdrošināšanas klientiem kā maiņas auto izvēlēties šīs markas elektromobili. Sadarbības mērķis ir veicināt ilgtspējīgu mobilitāti pilsētvidē un mudināt Latvijas iedzīvotājus nākotnē izvēlēties videi draudzīgākus transportlīdzekļus.

Eiropā ir izvirzīti stingri klimata neitralitātes mērķi, lai samazinātu siltumnīcefekta gāzu emisiju apmērus. Tomēr transporta nozarē joprojām aptuveni 83% no oglekļa dioksīda emisijām rada tieši autotransports. “Balcia” sadarbībā ar elektroauto koplietošanas platformu “OX Drive” apņēmusies saviem KASKO klientiem padarīt elektromobiļus pieejamākus, piedāvājot tos kā maiņas auto, kamēr apdrošinātajam transportlīdzeklim tiek veikti remontdarbi.

Balcia ir viens no aktīvākajiem apdrošinātājiem elektrisko transportlīdzekļu apdrošināšanas tirgū, jo ticam, ka jaunākās paaudzes tehnoloģijām mūsdienās ir liela nozīme, it īpaši, ja domājam par negatīvās ietekmes samazināšanu uz vidi. Tādēļ meklējām partneri, ar kuru kopā varam veicināt iedzīvotāju zaļāku mobilitāti, un iedvesmot nākotnē izvēlēties videi draudzīgākus pārvietošanās līdzekļus. ”OX Drive” dibinātāji ir mūsdienīgs un progresīvs jaunuzņēmums, ar kuru mums sakrīt ilgtermiņa mērķi. Mēs, Balcia, vēlamies atbalstīt un sadarboties ar drosmīgiem uzņēmējiem, tādēļ esam gandarīti, ka sadarbībā ar “OX Drive” varēsim klientiem piedāvāt izvēlēties “Teslu”, kā maiņas auto, un pārliecināties – ko patiesībā nozīmē pārvietoties ar elektroauto. “Tesla” ir simbols augstam mūsdienu tehnoloģiju sniegumam un ilgtspējai.

“Balcia” viceprezidents Reinis Bērzkalns

Mēs esam priecīgi uzsākt sadarbību ar apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmumu, tādējādi vēl plašākai sabiedrības daļai sniegt iespēju testēt tehnoloģiski advancētāko elektroauto – Tesla, kā arī izmēģināt auto koplietošanas servisa pakalpojumus.  Ticam, ka ilgtspēja un zaļā mobilitāte ar katru dienu iegūst arvien nozīmīgāku lomu cilvēku pārvietošanās paradumos, un mēs nešaubāmies, ka nākotnes mobilitāti noteiks tieši elektroauto tīkla attīstība.

“OX Drive” līdzīpašniece un vadītāja Egija Gailuma

Gan līdzšinējiem, gan jauniem “Balcia” klientiem, kas būs izvēlējušies atbilstošu auto aizvietošanas segumu, būs iespēja izvēlēties izmantot “Teslu” kā maiņas auto, ja apdrošinātajam transportlīdzeklim būs nepieciešami remontdarbi. Klientiem, piesakot maiņas transportlīdzekli, būs iespēja auto rezervēt, to saņemot uz norādīto adresi, vai arī ar “OX Drive” mobilās lietotnes palīdzību sākt lietot jebkuru tuvumā pieejamo koplietošanas “Tesla” transportlīdzekli.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: