LESWIM elektriskais pelddēlis

Mācies peldēt ar LESWIM elektrisko pelddēli

LESWIM elektriskais pelddēlis palīdzēs sadraudzēties ar ūdeni, pārvarēt bailes no tā un justies drosmīgāk. Pelddēlis ļaus izjust peldspēju, mudinās peldot izstiepties un strādāt ar kājām.

LESWIM – jauns sporta un izklaides veids uz ūdens! Lai piepildītu peldēšanas sapni bērniem, elektriskais peldēšanas dēlis palīdzēs ne tikai palikt uz ūdens virsmas, bet arī jautri un droši pārvietoties ūdenī. LESWIM ir piemērots dažādu līmeņu peldētājiem, īpaši iesācējiem, kuriem dēlis palīdzēs pārvarēt bailes no ūdens un iegūt lielāku pārliecību, pārvēršot peldētprasmi un peldēšanos vasarā jautrā izklaidē.

LESWIM pelddēlis ļaus izjust peldspēju, mudinās peldot izstiepties un strādāt ar kājām. Bērni peldot varēs manevrēt, ienirt ūdenī un sacensties viens ar otru. LESWIM elektriskais pelddēlis ir paredzēts sportošanai un izklaidēm ūdenī 4-14 gadus veciem bērniem. Pieredzējušiem peldētājiem LESWIM palīdz attīstīt kustības ar kājām un veikt pareizas elpošanas vingrinājumus.

Izklaižu cienītājiem LESWIM ir gluži kā skūteris ūdenī. Varat ienirt ūdenī un aizpeldēt tālāk, zem ūdens varat peldēt griežoties spirālē vai pat izpildīt salto. Pelddēļa priekšdaļu iegremdējot ūdenī vertikāli, varēsiet izbaudīt strūklaku. Turklāt vienmēr ūdenī rokas stiepiena attālumā būs negrimstoša ierīce ar motoru.

LESWIM ir viegls (2.6 kg) un ērti pārnēsājams funkcionālā dizaina dēļ. Intuitīva vadība, viegli maināma baterija (30-60 min darbības laiks), drošības aizslēgs un propellera aizsardzība.

LESWIM ir lieliska dāvana jūsu bērna aktīvajam brīvlaikam. Vasaras brīvdienās un ceļojumos ņemiet LESWIM līdzi un droši izklaidējieties ezerā, upē, jūrā un baseinā. Speciāls GoPro kameras turētājs ļaus fiksēt jautrākos mirkļus ne tikai virs ūdens, bet arī zem tā!

Šobrīd Latvijā ar tādiem var iepazīties Līvu akvaparkā, kur tos izīrē.

Iegādājies lētāk!

Ar atlaižu kodu UZLADETS5 saņem 5% atlaidi leswim.eu mājaslapā – 189 € ar PVN + bezmaksas piegāde. Ja esi uzņēmums, kas vēlas tādus piedāvāt īrei vai pārdošanai saviem klientiem, tad vari saņemt 10% atlaidi, pērkot 2 vai vairāk LESWIM elektriskos pelddēļus (148 € bez PVN). Uzņēmumiem piedāvājumā ir arī demo modelis ar planšeti.

Vairāk informācijas par pašu produktu atradīsiet leswim.eu mājaslapā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
0 0 balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Mācies peldēt ar LESWIM elektrisko pelddēli 11