Maserati radījis savu pirmo elektroauto luksusa klasē

0

Izcils ārējais un salona dizains, nemainīga konsekvence un neatlaidība – tās ir Maserati automašīnu zīmola atpazīstamības zīmes. Vairāk nekā gadsimtu atpakaļ Boloņā radītais zīmols savus ievērojamos panākumus sasniedzis ne tikai radot vērienīgus un ambiciozus produktus, bet arī īstenojot gudru zīmola stratēģiju. 2022. gadā, lai paplašinātu savu klientu loku un iezīmētu pasaules tendences arī luksusa auto klasē, Maserati klajā laidīs savu pirmo elektroauto.

Maserati GranTurismo elektroauto

Maserati GranTurismo elektroauto

Izcils ārējais un salona dizains, nemainīga konsekvence un neatlaidība – tās ir Maserati automašīnu zīmola atpazīstamības zīmes. Vairāk nekā gadsimtu atpakaļ Boloņā radītais zīmols savus ievērojamos panākumus sasniedzis ne tikai radot vērienīgus un ambiciozus produktus, bet arī īstenojot gudru zīmola stratēģiju. 2022. gadā, lai paplašinātu savu klientu loku un iezīmētu pasaules tendences arī luksusa auto klasē, Maserati klajā laidīs savu pirmo elektroauto.

Sīvas konkurences pilnajā automašīnu tirgū uzņēmuma zīmols ir stabilākā vērtība. Maserati vienmēr ir smagi strādājis, lai saglabātu savu pozīciju, īpaši uzsverot ekskluzivitāti, luksusu un spēku, ko iemieso katrs radītais produkts. Šobrīd Modus Group izstāžu zālē Viļņā detalizētu brošūru vai mazvērtīgu katalogu vietā var ieraudzīt satriecošus mākslas darbus – auto, kas jau sen sajūsmina lielākos automašīnu entuziastus un kolekcionārus.

Skaidra vīzija elektroauto virzienā

Ir teiciens, ka vislabākie uzvalki būs tie, kas pašūti pēc konkrētiem mēriem. Tāpat ir arī ar auto. Kopš saviem pirmsākumiem Maserati uzskata, ka automašīnai ir jāatspoguļo tās vadītāja personība. Tāpēc vienmēr uzmanība tiek pievēsta ne tikai vissīkākajām detaļām, bet arī unikalitātei.

Maserati ir pirmais Itālijas luksusa automobiļu ražotājs, kas pilnībā izstrādājis elektroauto un līdz 2025. gadam būs pirmais ražotājs šajā segmentā ar pilnu elektroauto klāstu. Visi Maserati modeļi – gan izcilais MC20 sporta auto, gan jaunais Quattroporte sporta sedans, kā arī nesenākā Levante SUV modeļa automašīna būs pieejami arī kā elektroauto. Maserati šo sauc par Folgore plānu un ar to paredzēts piesaistīt jaunus luksusa segmenta klientus.

Ekskluzīvas programmas reālai pieredzei

Kopš Maserati dibināšanas pirms vairāk nekā gadsimta līdz šai dienai ražotāja mērķis ir bijis viens un tas pats – izsmalcinātās un greznās automašīnās ieviest sacīkstēs rūdītus dzinējus un citus risinājumus. Rezultāts ir Maserati modeļi, kas joprojām tiek uzskatīti par sportiskuma un greznības līdzsvara etalonu.

Tādēļ Maserati Modus Group izstāžu zālē Viļņā ir izstrādājis īpašas braukšanas programmas un notikumus saviem klientiem. Tajos autovadītāji var droši reālā vidē pieredzēt Maserati īsto potenciālu un izjust mirkli, kad tās dzinējs griežas maksimālajā ātrumā un automašīna brauc tuvu savām jaudas robežām.

Braukšanas programmas veidotas tā, lai tās izbaudītu visi – gan tie, kas sēžas pie stūres, gan pavadoņi. Autobraucēju viesiem Maserati sarūpējis ekskluzīvas izklaides gan pašā trasē, gan tās tuvumā, piedāvājot dažādas iespējas, sākot no adrenalīna pilna brauciena ar profesionālu šoferi līdz pat izcilam ēdienam.

Vērtības, kas iedvesmo radīt

Itālijas zīmola ikoniskos automobiļus virza inovācijas, dizains un aizraušanās ar to, ko viņi dara. Tieši šīs vērtības saista zīmolu ar iespaidīgākajām personībām dizaina, kultūras un citās jomās, kopīgi ar kurām Maserati rada retus un ekskluzīvus auto.

Nesen Maserati pievienojās arī pasaules futbola zvaigzne, filantrops, uzņēmējs un stila ikona Deivids Bekhems, kura automašīna bija Maserati pirmais SUV klases auto – Levante.

Maserati pievienojies arī Hiroši Fudživara (Hiroshi Fujiwara), kurš vairāk pazīstams kā Japānas ielu kultūras pionieris un modes nama Fragment dibinātājs. Viņa japāņu perfekcionisms apvienojumā ar Maserati itāļu eleganci radījis atšķirīgā izskata Maserati Ghibli. Tas tika panākts, izmantojot Maserati Fuoriserie pielāgošanas programmu, kas ļauj mainīt automašīnas izskatu atbilstoši savai gaumei.

Pagājušajā vasarā Maserati paziņoja par vēl vienu negaidītu sadarbību ar itāļu pavāru Masimo Boturu (Massimo Bottura). Tāpat kā Maserati, arī viņš savu dzīvi sāka Itālijas pilsētā Modenā. Šefpavārs ir slavens ar klasisko un sen loloto itāļu recepšu apvienošanu ar jaunākajām tendencēm ēdiena kultūrā.

Vēsturiskas pārmaiņas ražotāja piedāvājumā

Jau šogad Maserati laiž klajā savu jaunāko SUV modeli – Grecale. Tas piedāvā perfektu daudzpusības, elegances un jaudas sajaukumu. Ražotājs drīzumā plāno laist klajā arī elektrisko versiju Grecale Folgore, kas būs pirmais Maserati izstrādātais elektroauto.

Jaunais Grecale SUV klases auto ir izstrādāts Maserati Inovāciju laboratorijā Modenā un tiek ražots rūpnīcā Cassino. Tas ir nedaudz mazāks nekā pašreizējais Levante un ar to tiek plānots paplašināt Maserati automašīnu cienītāju un īpašnieku loku.

Izstrādājot Grecale, inženieri īpašu uzmanību ir pievērsuši tā salonam un komfortam. Ražotājs to sauc par labāko savā segmentā salona, vadāmības, paātrinājuma (0-100 km/h 3,8 sekundēs Trofeo versijā), maksimālā ātruma (285 km/h, arī Trofeo versijā), skaņas kvalitātes un koka, karbona šķiedras un ādas apdares kvalitātes ziņā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: