Mercedes-Benz EQC atklāts

0

Pēc ilgas gaidīšanas Mercedes-Benz ir atklājuši EQC 400 4MATIC, kas spēs veikt 320 km starp uzlādēm un ko var sagaidīt 2020. gadā.

Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC

Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC

Pēc ilgas gaidīšanas Mercedes-Benz ir atklājuši EQC 400 4MATIC, kas spēs veikt 320 km starp uzlādēm un ko var sagaidīt 2020. gadā.

Pirmais elektriskais transportlīdzeklis (ETL) ar EQ nozīmi nesen tika atklāts Stokholmā. Vācu ražotājs apstiprina, ka EQC tiks taisīts kā jebkurš cits augstas klases Mercedes-Benz ar atbilstošu kvalitātes, drošības un komforta līmeni.

“[EQC] ir pionieris avangardam elektriskam izskatam, kas pārstāv Progresīvā Luksusa dizaina līnijas.”

Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC
Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC

80 kWh (izmantojamais daudzums) lielā bateriju paka nodrošinās to, ka EQC spēs veikt 320 km (salīdzināšanai Hyundai Kona spēj veikt 500 km) starp uzlādēm, un spēs lādēties ar 110 kW lielu jaudu (no 10% līdz 80% 40 minūšu laikā).

“EQC ir aprīkots ar mūsdienīgākajām litiju jonu baterijām, kas dos enerģiju diviem elektriskajiem motoriem. Bateriju paka sastāv no 384 baterijām un tā atrodas automašīnas grīdā starp asīm. Bateriju pakas sistēma ir modulāra – tā sastāv no diviem moduļiem ar 48 baterijām un četriem ar 72 baterijām. Šī jaudīgās augstsprieguma baterijas spriegums ir aptuveni 350 V, ar 218 Ah kapacitāti.

Šķidruma dzesēšanas sistēma priekš EQC sastāv no siltumsūkņa un diviem elektriskiem PTC siltuma pastiprinātājiem. Zemās temperatūrās dzesēšanas sistēma veic sildīšanu, kas nodrošina izcilu veiktspēju un efektivitāti.”

EQC ir aprīkots ar diviem asinhroniem motoriem – priekšējai un aizmugurējai asij pa vienam – ar 300 kW lielu jaudu. Paātrinājums no 0 km/h līdz 100 km/h būs iespējams 4.9 sekundēs.

The new Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC (N 293) in hightech silver in the photo studio.

“Inteliģentā Transmisija: EQC ir aprīkota ar pārliecinātu un dinamisku vadāmību, kāda ir raksturīga pilnpiedziņas transportlīdzekļiem. Lai mazinātu patēriņu, motori ir konfigurēti dažādi – priekšējais motors ir optimizēts zemiem un vidējiem ātrumiem, bet aizmugurējais priekš sportiskas braukšanas.

ECO Asistēšanas Sistēma: vadītājam sniedz atbalstu, braucot pa zināmiem maršrutiem, atgādinot samazināt ātrumu, kad tuvojas atļautā ātruma maiņa. Tā optimizē braukšanas manieres kā ripošana un rekuperācijas līmeņus. Navigācijas sistēma, ceļu zīmju atpazīšana un inteliģento drošības asistentu sistēmas ir savienotas vienā.”

Vadītājam būs iespēja izvēlēties kādu no daudzajiem braukšanas režīmiem:

  • COMFORT: Pamata iestatījums. Akseleratora pedālis ļauj braukt komfortablā manierē, bet spēj kļūt dinamiskāks, ja nepieciešams.
  • ECO: Braukšanas režīms, kas ir pielāgots augstai efektivitātei un zemam patēriņam.
  • MAX RANGE: Inteliģents braukšanas režīms, kas palīdz vadītājam veikt maksimālo iespējamo distanci.
  • SPORT: Braukšanas režīms, kas paredzēts augstākajai veiktspējai.
  • INDIVIDUAL: Ļauj vadītājam pašam pielāgot iestatījumus.

Braukšana ar vienu pedāli: manuāla rekuperācijas iestatījumu maiņa.

Vadītājam ir iespēja ietekmēt rekuperācijas līmeņus, izmantojot vadības sviras pie stūres. Kreisā svira palielina rekuperāciju, bet labā samazina to. Ir pieejami 5 rekuperācijas līmeņi.

06 mercedes-benz eqc 400 4matic

Arī par izklaides sistēmu Mercedes-Benz nav aizmirsis, izveidojot jaunu MBUX (Mercedes-Benz User Experience – Mercedes-Benz Lietotāja Saskarne). No iepriekšējās tā atšķiras ar jaunu dizainu, dabiskas runas atpazīšanu un skārienjutīgu ekrānu.

EQC salona temperatūru ir iespējams iestatīt attālināti, tādējādi nodrošinot, ka aukstos ziemas rītos vai karstās vasaras dienās tas ir komfortablā temperatūrā, kad tanī iesēdīsieties.

Ražošana sāksies nākamajā gadā Brēmenes rūpnīcā un vēlāk to ražos arī Ķīnā.  EQC cena vēl nav zināma.

Vairāk informācijas: Mercedes-Benz

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: