Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis elektroauto un atjaunīgās enerģijas pasaulē

Riteņbraucējs

Riteņbraucēji izmanto baseinu piederumus, lai cīnītos ar agresīviem mašīnu vadītājiem

2018. gada 10. septembris

Uz ielām riteņbraucējiem joprojām ir jāuzmanās no agresīviem autovadītājiem, kas uzskata, ka ielas ir domātas tikai viņiem. Toronto atjautīgie riteņbraucēji ir nolēmuši rīkoties, lai padarītu savu braukšanu kaut nedaudz drošāku.

Pat tad, ja riteņbraucējs ievēro visus noteikumus, var atrasties kāds autobraucējs, kurš tos pārzina labāk un nekautrējas pārmācīt. It īpaši tas ir bīstami uz bēdīgi slavenās Brīvības ielas. Neatkarīgi no tā, kādi noteikumi vai ērtības liekas svarīgāki, varam visi piekrist tam, ka nevienam nevajadzētu tikt nogalinātam.

2016. gada pirmajos 8 mēnešos bojā gāja 5, bet ievainoti vai cietuši bija 859 velosipēdisti. Vairāk kā 50% šo negadījumu notiek Rīgā. Tā ir oficiālā statistika, kas ņem vērā tikai reģistrētos gadījumus.

mašīnas vadītājs

Tomēr velosipēdistu skaits turpina pieaugt. Aizvien vairāk cilvēku piedzīvo to, ka autovadītājs nobrauc pārāk tuvu viņiem vai pat apstājas viņu priekšā. Kr. Barona ielā nereti kāds savu auto apturējis uz ielas un velosipēdistam nākas to apbraukt pa negludo bruģi. Lāčplēša ielā taksometri un kravu piegādātāji stāv uz velo-joslas, kas ir pret CSN. Nereti priekšā atveras mašīnas durvis. Bieži gadās, ka šoferis veic pagriezienu bez signāla parādīšanas un paskatīšanās spogulī.

Toronto iedzīvotāji ir izdomājuši risinājumu vismaz dažām situācijām – ūdens aerobikas nūjas, ko piestiprina pie riteņa.

Ūdens aerobikas nūja pie divriteņa

Šī metode kļūst aizvien populārāka Toronto.

“Atšķirība ir ievērojama. Joprojām jūtos bailīgi, kad mašīna sāk pietuvoties no aizmugures un pats palieku uz savas trajektorijas nevis pabraucu uz labo pusi.”

“Man priekšā vēra durvis, brauca garām ļoti tuvu un vairākas reizes draudēja. Tagad es valkāju ķiveri un drīzumā uzlikšu aerobikas nūju UZ mana divriteņa. Ja viņi nespēj dot mums 1 metru, lai apsteigtu (TĀDS IR LIKUMS!), VIŅIEM ir jāzaudē braukšanas privilēģija.

Labāk jau lai tā ir ūdens aerobikas nūja kā dēlis ar naglām uz āru.

Avots: blogTO

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Kārlis Mendziņš
balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Riteņbraucēji izmanto baseinu piederumus, lai cīnītos ar agresīviem mašīnu vadītājiem 1
Pieraksties
Paziņojums no
guest
1 KOMENTĀRS
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
1
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x
()
x

Teksta kļūdas atskaite

Sekojošais teksts tiks nosūtīts mūsu redaktoriem: